معرفی ۹ جاذبه اتریش + عکس بهترین جاذبه های اتریش

جاذبه های گردشگری اتریش

کشور اتریش مقصدی جذاب در اروپا است و دارای جاذبه های فراوانی در فصل های زمستان و تابستان است. در حقیقت این کشور دارای بهترین مناطق برای اسکی بازان است و فصل زمستان آن به اندازه ی تابستان شلوغ و پر هیاهو است. به همان اندازه که بازدید کنندگان مشتاق دیدن جاذبه های فرهنگی اتریش هستند، مشتاق دیدن کوه های آلپاین و جاذبه های طبیعی اتریش نیز هستند.

اتریش که یکی از کوچکترین کشورهای قاره ی اروپا است، سرزمین مناطق بلند و کوه ها است. رودخانه دانوب با طولی حدود 350 کیلومتر از غرب به شرق از طریق قسمت شمالی کشور جریان دارد و به عنوان مقصد یکی از مناطق توریستی این کشور شناخته شده است. از این رو بسیار ما سفر به اتریش را به شما توصیه می کنیم.

معرفی بهترین جاذبه های اتریش (9 جاذبه اتریش)

  1. وین هفبور: کاخ امپریالیست اتریش

از مهمترین جاذبه های اتریش، قصر هفبور است. قصر هفبور برای قرن ها محل سلطنت خاندان هابسبورگ بود. در حال حاضر رئیس جمهور اتریش کسب و کار دولتی اش را در همان اتاق که زمانی به امپراتور جوزف دوم متعلق بود، انجام می دهد. تقریبا هر حاکم اتریشی از سال 1275 با دستور به افزودن و یا ایجاد تغییر منجر به بسیاری از تأثیرات معماری مختلف از قبیل گوتیک، رنسانس، باروک، روکوو و کلاسیسیسم شد. در مجموع با محوطه و باغ آن، کل مجتمع هوفبورگ 59 هکتار است که شامل 19 حیاط و 2600 اتاق می شود.

بیشتر بازدید ها از این مجموعه به دلیل نقاشی Imperial Silver و مجموعه ای از خدمات ناهار خوری می باشد که یاد آور مهمانی های عظیم امپریالیستی است. موزه سسی، بر زندگی و زمان های امپراطور الیزابت تمرکز کرده؛ و آپارتمان امپریال، مجموعه ای از 19 اتاق که زمانی توسط امپراتور فرانتس یوسف و همسرش اشغال شده بود.

  1. سالسبورگ التسادت، یک مکان میراث جهانی یونسکو

دومین جاذبه اتریش سالسبورگ التسادت است. سالزبورگ به عنوان محل اقامت شاهزادگان مطران و از همان اولین روز های مسیحیت یکی از مراکز روحانی در اروپا بود. ایبیت بنتیکتین سنت پیتر، در قلب آلتسداد (شهر قدیمی) توسط سنت روپرت در 690 میلادی تاسیس شد و تا اوایل 1100 میلادی محل اقامت مطران بود. شاهزاده مطران، برخی از بهترین هنرمندان و معماران زمان خود را برای ساخت و تزئین کلیساها، خانه ها و صومعه های خود به کار گرفتند.

نکات برجسته این مکان عبارتند از: خیابان سنت پیتر و کلیسای آن، همراه با گورستان زیبا و تپه های آن (که شما ممکن است به عنوان یک مکان فیلمبرداری آن را بشناسید).

در نزدیکی کلیسای جامع و در میان خانه های رنگارنگ باروک، شما می توانید محوطه هایی جذاب و جاذبه های که شامل تولد Wolfgang Amadeus موتزارت است را مشاهده کنید که البته در حال حاضر این مکان ها به موزه تبدیل شده اند.

گنبدها و شکاف های زیبای سالزبورگ را نیز می توان از بالای قلعه هوهن را مشاهده کرد.

اتریش

  1. دانشکده سواری اسپانیایی، وین

دانشکده سواری اسپانیایی به زمان امپراتور ماکسیمیلان دوم، مردی که مسئول معرفی اسب های معروف لیپیزنر به اتریش در سال 1562 می باشد برمی گردد، امروزه یکی از تنها مکان هایی است که در آن شیوه کلاسیک سواری که توسط اشرافیت مورد ارزیابی قرار گرفته است، هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تماشای رقص و ورزش این حیوانات زیبا باید به صورت آنلاین اقدام به رزرو بلیط کنید.

اتریش

  1. کاخ شونبرنن، وین

از جاذبه های اتریش، کاخ شونبرنن است. کاخ باروک شونبرنن در حومه وین، در اوایل 1700s تکمیل شد و بعد ها به عنوان امپراطوری ماریا ترزا تبدیل به یک مکان تابستانی شد. مکان های برجسته ی این کاخ 40 اتاق و آپارتمان های سلطنتی اند که برای عموم مردم باز هستند.

گالری بزرگ، با نقاشی های سقف آن از جمله میلیون ها اتاق، ماریا ترسا با پانل های حک شده و سرامیک طلایی آن و تالار آینه ها، با آینه های روکش طلایی آن و در پشت کاخ نیز 1441 اتاق، 500 هکتار پارک و باغ است که در سبک باروک قرن هجدهم ساخته شده است.

بازدید شما از شونبرنن باید شامل بسیاری از جاذبه های زیبای آن باشد از جمله: باغ های رسمی؛ یک دخمه پر پیچ و خم و خانه پالم که پر از گیاهان گرمسیری و عجیب و غریب و پروانه است؛ باغ آلپ با یک مزرعه؛ قدیمی ترین باغ وحش اروپا؛ و Gloriette کلاسیک که یک ساختار سنگ مرمر بزرگ است که در بالای تپه باغ قرار دارد. موزه کالسکه در مدرسه سوارکاری زمستانی سالیانه، ده ها تن از مربیان و سنگر های تاریخی کشور را نمایش می دهد. موزه های اتریش از شهرت خاصی برخوردارند. کل مجموعه کاخ و باغ یک میراث جهانی یونسکو است. تماشای این جاذبه اتریش خالی از لطف نیست.

اتریش

  1. اینسبروک هافبورگ و هوفیریچ

پنجمین جاذبه اتریش، اینسبروک هافبورگ و هوفیریچ است. امپراتور ماکسیمیلان 1، که در اواخر دهه 1400 و اوایل دهه 1500 سلطنت کرد، اینسبروک را به عنوان محل اقامت اصلی، محل حکومت هاپسبورگ و به نقطه مرکزی اروپا تبدیل کرد. کاخ خود، هفبورگ، توسط امپراطور ماریا ترسا در سبک باروک و روکو تکمیل شده است. برجسته ترین مکان های آن یک آپارتمان سلطنتی پر زرق و برق، سالن بزرگ سنگ مرمر و سقف های نقاشی شده در سرتاسر آن است.

برجسته ترین مکان های هافبورگ، کلیسای دادگاه و مقبره دیدنی امپراتور ماکسیمیلان 1 است که در سال 1519 درگذشت. که به طور گسترده ای یکی از بهترین کار های مجسمه سازی دوره رنسانس در نظر گرفته شده است که ویژگی اصلی آن سنگ مرمر سنگین سیاه و سفید همراه با مجسمه برنزی از امپراتور است.

در طرفین سارکوفاف 24 عدد سنگ مرمر وجود دارد که حوادث زندگی امپراتور را نشان می دهد و همچنین در اطراف آن 28 مجسمه برنز بزرگتر از حیات امپراتور و معاصران وجود دارد(نگاهی به شاه آرتور). دیگر قطعات مجسمه سازی شامل 23 مجسمه برنز مقدس از خانواده هاسبورگ و 20 باند برنزی امپراطور های روم است. نقطه برجسته دیگر در هافبورگ سقف طلایی در شهر قدیمی آن است. این محل به خاطر پنجره های با شکوه به سبک گوتیک که با کاشی های طلایی پوشیده شده، مشهور است و اکنون موزه تاریخی اینسبروک به حساب می آید.

جاذبه اتریش

  1. صومعه ملک ابی

دیگر جاذبه اتریش، صومعه ملک ابی است. Melk Abbey یکی از معروف ترین مکان های مذهبی در جهان است و ساختمان های دیدنی آن در اطراف هفت حیاط قرار دارد. بخش عمده ای از این مجموعه عظیم 325 متر طول غربی و کلیسای دو قلو آن است که بالاتر از محدوده تراس نیم دایره ای است.

در حوالی صخره ای که بالای شهر Melk قرار دارد و از درون دانوب دیده می شود، ابی شامل چندین دلیل برای بازدید از آن است از جمله: آرامگاه سنت کلومن Stockerau، بقایای نخستین خانواده حاکم اتریش، خانه Babenberg، راهروی 196 متری با شکوه با پرتره هایی از حاکمان اتریش، از جمله پرتره یکی از ملکه های ماریا ترزا و اتاق های امپریالیستی با نمایشگرهایشان در ارتباط با تاریخ عبادت، همراه با مجسمه ها و نقاشی ها.

جاذبه اتریش

  1.  هال اشتات

هالشتات، بدون شک یکی از زیباترین شهرهای کوچک اتریش است که جایگاه خوبی برای بازدید از Dachstein Salzkammergut که یکی از میراث های جهانی یونسکو است، می باشد. معماری زیبای باروک گواهی دهنده ثروت هالشتات است که بر پایه سابقه طولانی تولید نمک از دوران ماقبل تاریخ است.

شما می توانید دریاچه نمکی زیرزمینی در غار Hörnerwerk یا غار های Dachstein را که یکی از چشمگیر ترین شبکه های غار اروپایی است را از نزدیک ببینید که در مکان هایی واقع شده اند که 1،174 متر ارتفاع دارند. برجسته ترین مکان های آن عبارتند از غار یخ با دمای زیر صفر درجه در تابستان و غار های بزرگ با آبشار یخ زده، غار ماموت، با گالری های بزرگ لوله شکل آن که توسط رودخانه ی زیر زمینی ساخته شده است. روی زمین این منطقه بازدیدکنندگان می توانند 5 fingers را ببینند که یک ساختار باور نکردنی فلزی است که دید عالی به رشته کوه های آلپ اطراف دارد.

جاذبه اتریش

  1. اسکی بازی در کیتزبئهل

یکی از بهترین مکان ها برای اسکی بازی کردن در اتریش شهر پر رفت و آمد و ممتاز کیتزبئهل است که دارای 170 کیلومتر مسیر اسکی است و همچنین در دامنه های آن کلبه هایی وجود دارند که اسکی بازان می توانند در آنجا استراحت کرده و خود را گرم کنند.

اگرچه مکان سالانه هاننکام مکان برگزاری سخت ترین مسابقات اسکی است اما دارای ارتفاع های مختلفی برای تمام سطوح مهارت در سه منطقه اسکیت آن است و کوچکترین آن ها به سرنشینان آزاد اختصاص داده شده است. اما کیتزبئهل تنها برای اسکی سواران نیست. این مکان با دیوار ها و خانه های فرسوده و رشته کوه های آلپ که از برف پوشیده شده دارای زیبایی همچون زیبایی کوه های آلپ است.

قله کیتزبئهلر که 1998 متر است، کوه مورد علاقه کوه نوردان در تابستان است. این قله یکی از بهترین قله های تیرول است. علاوه بر ویوی عالی در نوک قله همچنین می توانید Gipfelhaus را ببینید که یک خانه منحصر به فرد کوه نوردی، یک کلیسا و رستوران و یک باغ است.

جاذبه اتریش

  1. کلیسای سنت استفان در وین

کلیسای جامع گوتیک (Stephansdom) یکی از مراکز مهم شهر قدیمی وین است. کلیسای اصلی رومنیک قرن دوازدهم جایش را با کلیسای جدید قرن سیزدهم عوض کرد که در این کلیسای جدید درب ورودی عظیم و برج های قله هنوز وجود داشتند. پس از وارد شدن خسارتی قابل توجه در جنگ جهانی دوم، کلیسا بازسازی شد.

مسلما شما نمی خواهید قبرستان و خزانه کلیسای قرن چهاردهم را از دست بدهید، جایی که برخی از مهمترین اشیاء کلیسای جامع نمایش داده می شوند.

توسط | 2020-05-19T16:01:23+04:30 3rd آگوست, 2019|کشور اتریش|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید