اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش (۲۰۲۰)+ شرایط

سرمایه گذاری در اتریش

سرمایه گذاری در اتریش، یکی از راه های کسب اقامت اتریش است. در مقاله اقامت اتریش، به طور گسترده در رابطه با 6 راه کسب اقامت اتریش، شما را راهنمایی کردیم. و اما در این مقاله، به طور مجزا و کامل، اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری در اتریش را شرح می دهیم.

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

به طور معمول، برای تبدیل شدن به یک شهروند اتریشی، یک مهاجر خارجی باید برای مدت ده سال به طور مستمر در کشور اتریش اقامت داشته باشد.

با این حال، سرمایه گذاران خارجی که واجد شرایط درخواست اقامت شهروندی اتریش هستند، به موجب سهم اقتصادی قابل توجهی که توسط آن ها، در کشور اعمال می شود، برای کسب شهروندی نیاز به اقامت طولانی مدت در این کشور را ندارند. (همچنین افراد با ملیت های خارجی اگر بتوانند سهم قابل توجهی در ورزش، عرصه های علمی یا فرهنگی در کشور اتریش داشته باشند، ممکن است برای روش شهروندی سریع واجد شرایط باشند. اما اکثر سرمایه گذاران معمولا فقط تحت شرایط اقتصادی واجد شرایط هستند).

بخش مهمی از برنامه در نظر گرفتن این واقعیت است که دولت اتریش به سرمایه گذاری بیشتر به عنوان یک کمک مالی نگاه می کند. هنگامی که سرمایه گذار پول را به دولت اتریش می سپارد، قادر نخواهد بود سرمایه گذاری را در هر لحظه ای که بخواهد برداشت کند. (اگرچه سرمایه گذاری تحت قوانین مالیاتی اتریش محاسبه می شود)

سرمایه گذاری در اتریش

شرایط سرمایه گذاری در اتریش

شرایط اقامت سرمایه گذاری در اتریش به این شکل است:

سرمایه گذاری در اتریش، در حالت واجد شرایط باید فعال باشد. مانند تشکیل یک شرکت تجاری جدید که به لحاظ جغرافیایی مقر اصلی در اتریش است یا یک سرمایه گذاری مستقیم که یک کسب و کار اتریشی است و مشاغل جدید ایجاد می کند یا فروش محصول را افزایش می دهد. سرمایه گذاری های منفعل مانند سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی و یا املاک و مستغلات برای برنامه شهروندی واجد شرایط نیست.

و اما هزینه سرمایه گذاری در اتریش به چه میزان است؟ برای سرمایه گذاری هیچ حداقلی وجود ندارد اما به طور کلی مبلغ 2,000,000 یورو (حداقل سرمایه گذاری در اتریش) برای تایید درخواست مورد نیاز است.(میزان سرمایه گذاری در اتریش در مقایسه با سایر کشورها، بسیار بالاتر است)

درخواست شهروندی به خودی خود نسبتا ساده است. به خصوص در مقایسه با برنامه های مشابه در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا و شینگن، چرا که اتریش مستلزم متقاضیان خارجی برای یادگیری زبان آلمانی نیست و تنها یک امتحان و سؤال از دولت اتریش و تاریخ این کشور کفایت می کند.

در عوض، این کشور به ارسال فرم های تکمیل شده ای نیاز دارد که اطلاعات بیوگرافی در مورد سرمایه گذار و خانواده اش را فراهم می کند و همچنین یک توضیح درباره جایی که صندوق های سرمایه گذاری هدایت می شوند و این که چگونه آن ها سهم قابل توجهی را در کشور به دست خواهند آورد.

علاوه بر این، سرمایه گذار باید مدرک سابقه کیفری خود، جزئیات برنامه تحصیلی Vitae، یک توضیح دقیق از زمینه کسب و کار سرمایه گذار و و چندین کاراکتر و مراجع استخدام را در اختیار قرار دهد.

برنامه تسریع شده حدود 12-18 ماه به طول می انجامد، و هر برنامه تنها می تواند مدت زمان طولانیتری را براساس شرایط خاص سرمایه گذار (و شرایط سرمایه گذاری) به طول بینجامد. دلیل پردازش طولانی، این است که هر وزیر دولت اتریش باید به صورت جداگانه و شخصی درخواست را تایید کند. بنابراین، هر وزیر باید کاملا متقاعد شود که تصویب درخواست سرمایه گذار و سهم اقتصادی آن برای مصلحت ملی اتریش حیاتی است.

اتریش

موقعیت کشور اتریش

هر ساله میلیون ها گردشگر به اتریش سفر می کنند تا میراث غنی تحت تاثیر آلمان در این کشور را تجربه کنند، آلپ باشکوه را قدم زنند یا اسکی کنند و در جشنواره ها و نمایشگاه هایی که فرهنگ، ادبیات، غذا، هنر و موسیقی منحصر به فرد کشور را نشان می دهد شرکت کنند.

اتریش مکان مهمی است که در میانه های قاره اروپا و در نزدیکی کشورهای: جمهوری چک، آلمان، مجارستان، اسلواکی، اسلوونی، ایتالیا و سوئیس واقع شده است. به همین دلیل، اتریش یک مکان عالی برای شروع تور قاره اروپا برای مسافران و ماجراجویانی است که به دنبال بهترین مقاصد اروپا هستند.

کشور اتریش مقصد مورد علاقه برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است، چراکه این کشور اخیرا رتبه ثروتمندترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است و همچنین شهر پایتخت آن شهر وین، بهترین کیفیت زندگی در جهان را به خود اختصاص داده است.

اتریش دارای یک بازار و اقتصاد رونق یافته و پر طرفدار همراه با سطح بالایی از زندگی و با زیرساخت های مناسب مراقبت های بهداشتی و سیستم های مدرسه است و در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.

صنعت گردشگری اتریش حدود 9 درصد از تولید ناخالص داخلی اتریش را تشکیل می دهد. انرژی آبی، انرژی باد، و انرژی خورشیدی، دیگر بخش های اصلی اقتصادی این کشور هستند.

همراه با مزایای مالی سرمایه گذاری در اتریش، این کشور همچنین برای ایجاد یک برنامه ویزای بسیار جذاب مهاجرت و برای تشویق بیشتر اتباع خارجی و تخصیص منابعشان به کشور، اخیرا قوانین مهاجرت خود را تغییر داده است.

کشور اتریش در حال حاضر برنامه شهروندی سریع را در دستور کارخود قرار داده که طبق آن متقاضیان واجد شرایط می توانند یک گذرنامه اتریشی را در مدت کوتاهی (حدود یک سال) به دست آورند.

otrish

نتیجه گیری:

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری مستلزم صرف هزینه های کلان است. حداقل سرمایه گذاری در اتریش 2,000,000 یورو است که در مقایسه با هزینه های روشی مثل ثبت شرکت در اروپا، رقم بسیار بسیار بزرگی است. به همین جهت، ما اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور اتریش را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

توسط | 2020-05-19T11:38:41+04:30 24th جولای, 2019|کشور اتریش|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید