اسلوونی و ۶ شهر بسیار جذاب آن را بشناسید!

شهرهای زیبای اسلوونی

کشور اسلوونی یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است و در آن شهرهای زیبایی برای بازدید وجود دارد. احتمالا شما وصف دریاچه بلد را شنیده و خوانده اید و علاقه دارید که از آن دیدن کنید، با این حال بهترین جاذبه های کشور اسلوونی از نظر ما، مکان های دیگری هستند.

ضمن این که مطالعه مقاله کسب اقامت اسلوونی و مزایای آن، می تواند برای شما بسیار کاربردی و جذاب باشد.

در این جا 6 شهر زیبای اسلوونی را که احتمالا هرگز نام آن ها را نشنیده اید و می توانند الهام بخش شما برای بازدید از اسلوونی باشند را به شما معرفی می کنیم.

6 شهر زیبای اسلوونی

1.SMARTNO

اسمارتنو همانند یک راز است و یکی از زیباترین مکان های اسلوونی است که می توانید از آن بازدید کنید.

یک شهر کوچک تپه ای و با قدمت است که به کشور ایتالیا مشرف است، منطقه شراب گوریکا، پر از کوچه های زیبا است که می توان از طریق آن ها به کوه ها سفر کرد.

با وجود زیبایی آن، تعداد گردشگران بسیار معدود است. چراکه آن طور که باید شناخته شده نیست. اگر شما به دنبال یک شهر زیبای اسلوونیایی هستید اسمارتنو یکی از آن هاست.

بعضی از خانه ها به سال 1300 بازمی گردند و امکان دیدن یک خانه معمولی “بردا” وجود دارد. این شهر دارای یک موزه است و در این موزه، یک فیلم جالب از زمان های کمونیستی را به شما نشان می دهند که زندگی در بردا را به شما نمایش می دهد و همچنین عناصر یک خانه سنتی از منطقه را توضیح می دهد. (اکثر خانه ها برای عموم باز نیستند.)

شراب اعلا خود دلیلی برای بازدید از این منطقه (Šmartno) است. گرچه از شرابی که در طرف دیگر مرز پیدا می کنید بسیار ارزان تر است اما به همان اندازه خوب و عالی است. اطمینان حاصل کنید که در یک کافه بار توقف می کنید تا هر دو رنگ قرمز و سفید را امتحان کنید.

اسلوونی

2.KOBARID

این شهر دوست داشتنی یک نقطه پرش عالی برای سفر های ماجراجویانه در اسلوونیای غربی است.

سفر به KOBARID یک سفر آسان به پارک ملی Triglav برای یک روز پیاده روی، یک ماجراجویی دوچرخه سواری خوب در منطقه است و تنها 15 دقیقه از Tolmin Gorges (یک پارک در نزدیکی رودخانه سوکا با مناظر باور نکردنی) فاصله دارد.

کوبارید برای حفظ آرامش بسیار مناسب است. این شهر بسیار کوچک است و در آن چند بلوک زیبا با خانه های زیبا وجود دارد!

شب ها خیابان اصلی آن زنده می ماند و اگر خوب نگاه کنید، یک کافه با منظره ای از کلیسا وجود دارد که آبجو سبک Slovenian را ادائه می دهد.

بازدید از آبشار زیبای kozjak را که در تصویر مشاهده می کنید را از دست ندهید.

اسلوونی

3.MOJSTRANA

این شهر کوچک اسلوونی که درست در برابر پارک ملی Triglav واقع شده است محلی مناسب برای دسترسی به راه های خیره کننده و جذاب است.

این شهر شگفت انگیز و آرام است و خوردن یک پیتزای خوشمزه در آن به شدت توصیه می شود!

هرچند جذابیت واقعی مربوط به طبیعت اطراف شهر است، اما غیر ممکن است که با وجود قله های دراماتیک، آبشار ها، و یا رودخانه رنگارنگ سوکا عاشق MOJSTRANA نشوید.

اقامت اسلوونی

4.MEDANA

مدانا یک روستای معتبر در (Gorizia Hills (Goriška Brda است که یکی از مهمترین مناطق تولید شراب در اسلوونی است.و یک محیط خیره کننده در حومه شهر به شمار می رود.

این منطقه از گروه های گردشگری پنهان است، اما در میان اسلوونیایی ها بسیار محبوب است و به عنوان یک تعطیلات عالی برای آخر هفته ها و یا به عنوان مکانی زیبا برای توقف در راه به ایتالیا بسیار توصیه می گردد.

در دهه های گذشته، اکوتوریسم در MEDANA به شدت توسعه یافته است و در اکثر کافه ها و رستوران هایی که در آن جا موجود هستند، می توان از غذا های خوشمزه و ارگانیک خانگی و غذا های محلی استفاده کرد.

دلیل اصلی بازدید از Medana علاوه بر پیاده روی طولانی از طریق تاکستان ها و دوچرخه سواری به روستا های دیگر در تپه های اطراف، لذت بردن از مزه گوشت معطر است.

اقامت اسلوونی

5.KOPER

شهر کوچک کوپر در جنوب غربی اسلوونی واقع است و در کنار آب قرار دارد.

با توجه به نزدیکی آن به دو کشور ایتالیا و کرواسی، طعم هر دو کشور را در این شهر تفریحی خواهید دید.

سفر جشنواره قصر Praetorian قرن 15 کوپر واقع در میدان شهر را از دست ندهید.

اقامت اسلوونی

6.RIBCEV LAZ ​

نسبت شهر Ribcev Laz به دریاچه Bohinj مانند سرزمین بلد به دریاچه بلد است، هر چند RIBCEV LAZ  تنها یک شهر کوچک در منطقه Bohinj نیست.

در ساحل شرقی بزرگترین دریاچه دائمی در اسلوونی قرار دارد. Ribcev Laz و پل سنگی زیبا و کلیسای آن برای گردشگران بسیار محبوب هستند.

این شهر ممکن است کوچک باشد، اما موقعیتی عالی دارد. بدین معنی که به سایر شهرها در این منطقه به خوبی متصل است و زمینه بسیار خوبی برای کشف تمام منطقه است.

همچنین این شهر یکی از دو مکانی است که شما می توانید تجهیزات ورزشی را برای دریاچه Bohinj اجاره کنید.

وقتی به سمت شمال غربی شهر پیش می روید، چمنزار های زیبایی در ساحل دریاچه پیدا خواهید کرد که برای یک پیک نیک و بعد از ظهر آرام بسیار مناسب است. همچنین می توانید پاراگلایدر ها را از سمت شرق ببینید!

اقامت اسلوونی

توسط | 2020-05-13T15:38:53+04:30 30th دسامبر, 2018|کشور اسلوونی|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید