همه چیز در مورد اقامت اوکراین ۲۰۲۰

اقامت اوکراین

ما موسسه گلدن اینوست خدمات حقوقی مربوط به دریافت مجوز اقامت کشور اوکراین را ارائه می دهیم. اگر قصد دارید برای مدت طولانی در کشوری اروپایی اقامت داشته و به تجارت و یا سرمایه گذاری بپردازید، ما به شما خدمات کاملی ارائه می دهیم که شامل موارد زیر است:

  • اخذ ویزای کار در اروپا
  • خرید ملک در اروپا
  • ثبت شرکت در اروپا
  • اخذ پاسپورت اوکرایناخذ اقامت اوکراین

مجوز اقامت در اوکراین چیست؟

نوعی گذرنامه اوکراینی است که برای شهروندان خارجی صادر می شود. طبق قانون اوکراین، همه شهروندان غیر اوکراینی با هدف اقامت در اوکراین، موظف به اخذ مجوز اقامت در اوکراین هستند. اگر می خواهید بیش از 90 روز در اوکراین بمانید، باید کارت اقامت دائم دریافت کنید. مدت زمان اقامت موقت در اوکراین حداکثر 3 سال است.

سرویس مهاجرت ایالتی اوکراین اصلی ترین و تنها مرجع تعیین وضعیت اقامت دائم برای افراد است. کلیه مدارک مورد نیاز و فرم اقامت دائم به اداره ارضی ارسال می شود.

اقامت اوکراین از طریق خرید ملک

قوانین کشور اوکراین تصریح می کند که یک شهروند خارجی که حداقل معادل 100000 دلار در اقتصاد اوکراین سرمایه گذاری کند، حق دارد برای اقامت دائم از طریق خرید ملک در اوکراین درخواست دهد. با وجود این آستانه نسبتاً پایین برای اخذ اقامت دائم در اوکراین، این رویکرد یکی از روش های کمتر استفاده شده برای درخواست مجوز است.خرید ملک در اوکراین

بنابراین اگر قصد دارید از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای درخواست اقامت دائم در اوکراین استفاده کنید، برای خرید ملک خود باید از یک شرکت با مسئولیت محدود در اوکراین (LLC) استفاده کنید. لازم است LLC خود را با امتیاز سرمایه گذاری که دارای ارزش مساوی با خاصیت هدف است، باز کنید و به دنبال آن مالکیت ملک را کسب کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اقامت اوکراین از طریق فرزندخواندگی

اقامت کشور اوکراین از طریق حضانت نیز امکان پذیر می باشد. کشور اوکراین این فرصت را به افراد خارجی می دهد تا فرصت داشتن خانواده را برای کودکان بی سرپرست این کشور فراهم کنند. همچنین زوج هایی که کودکی را به فرزندی می گیرند می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. لازم به ذکر است تنها زوج هایی که به طور رسمی ازدواج کرده اند می توانند برای حضانت یک فرزند و در نهایت اقامت از طریق سرپرستی فرزند در اوکراین اقدام کنند که شامل زوج های همجنسگرا نمی شود.

فرزندخواندگی در اوکراین

پرونده مربوط به فرزندخواندگی در اوکراین در دادگاه مطرح می شود. دادگاه می تواند در مورد فرزندخواندگی به تصمیم مثبت یا منفی برسد. مسئله اصلی در زمینه رفاه حال متقاضیان است که باید با یک گواهی اشتغال، اسناد تصدی و اظهارنامه تأیید شود.

همچنین همکاری با یک وکیل حرفه ای که بتواند تمایل و اشتیاق والدین به حضانت فرزند در اوکراین را نشان دهد بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این، در اکثر موارد انتخاب وکیل برای شرکت در امور اداری یکی از اصلی ترین عوامل پیروزی در این پرونده است.

اقامت اوکراین از طریق تولد فرزند

خارجی هایی که فرزندی متولد شده در اوکراین دارند، اغلب از این روش برای گرفتن تابعیت اوکراین برای این کودک استفاده می کنند.

تایید تابعیت کودک این امکان را به والدین او می دهد تا اجازه اقامت دائم کشور اوکراین را دریافت کنند و پس از 5 سال اقامت در این کشور می توانند تابعیت آن را کسب کنند.

تولد فرزند در اوکراین

هزینه اخذ اقامت در اوکراین

هزینه اخذ اقامت به نحوه ی اخذ اقامت اوکراین بستگی دارد چراکه راه های زیادی جهت اخذ اقامت این کشور اروپایی وجود  دارد که برای دریافت اطلاعات در مورد راه های مهاجرت به اوکراین می توانید اینجا کلیک کنید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه اخذ اقامت اروپا و پاسپورت اوکراین می توانید با مشاوران ما، موسسه گلدن اینوست در ارتباط باشید.

توسط | 2020-07-01T21:49:04+04:30 7th ژوئن, 2020|کشور اوکراین|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید