تحصیل در اوکراین ۲۰۲۰ + هزینه

تحصیل در اوکراین 2020

اگر به دنبال ادامه تحصیل در اروپا هستید، کشور اوکراین یکی از بهترین گزینه هاست. ما در این مقاله به بررسی شرایط تحصیل در اوکراین همچنین هزینه ها و معایب آن خواهیم پرداخت.

تحصیل در اوکراین

چرا تحصیل در اوکراین؟

دانشگاه های این کشور در رتبه بندی جهانی در سطح خوبی هستند و این دانشگاه ها مقاصدی برای دانشجویان بین المللی به حساب می روند.

اما دلایلی وجود دارد که اگر دانشجوی بین المللی هستید که می خواهید با مدرک خوبی که در همه جای دنیا شناخته شده است، به گزینه های مقرون به صرفه فکر کنید.

اوکراین دوره های بسیار گسترده ای را در زمینه های پزشکی ، مهندسی ، تجارت و هنر به شما ارائه می دهد.

دانشجویان از چه کشورهایی می توانند برای تحصیل در اوکراین اقدام کنند؟

دانشجویان بین المللی از هر گوشه دنیا برای تحصیل به اوکراین می آیند اما در برخی از کشورها تحصیل در اوکراین بسیار رایج است و از این کشورها بیشتر دانشجویان خارجی هر ساله برای تحصیل دروس مورد نظر خود می آیند. دانشجویان ایرانی هر ساله برای تحصیل دروس خود در دانشگاه های ملی اوکراین به تعداد بسیار خوبی به اوکراین می آیند و ویزای تحصیل در اوکراین توسط وی توسط سفارت اوکراین در ایران صادر می شود.

شرایط تحصیل در اوکراین

روند درخواست تحصیل در اوکزاین آسان و قابل فهم است. همچنین اگر می خواهید برای تحصیل در اوکراین اقدام کنید نگران زبان نباشید.در حقیقت ، بیشتر دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند و گزینه دیگر زبان ها (به عنوان مثال روسی ، فرانسوی) است. مهمتر از همه با تحصیل در اوکراین به عنوان یک دانشجوی بین المللی، تمام مدارک تحصیلی را که بین المللی توسط WHO ، یونسکو و غیره به رسمیت شناخته می شود ، پیدا خواهید کرد. این بدان معنی است که شما یک فرصت عالی برای تحصیل در اوکراین به عنوان یک دانشجوی بین المللی دارید.

این چالش عالی برای کسانی است که می خواهند به عنوان یک دانشجوی بین المللی به تحصیل در خارج از کشور بپردازند.

تحصیل در دانشگاه های اوکراین

شش نوع موسسه آموزش عالی در اوکراین وجود دارد. برنامه ها در مقطع لیسانس و بالاتر توسط موسسات دارای بالاترین سطح اعتبارنامه ، معروف به دانشگاه ها ، آکادمی ها و هنرستان ها ارائه می شود. هنرستان ها عمدتا به فرهنگ ، هنر و موسیقی می پردازند.

دانشگاه ها تمایل به موسسات چند رشته ای دارند و میزبان بخش های مختلف تخصصی هستند ، گرچه بعضی از آنها موسسات تخصصی یا شاخه ای یا تک رشته ای هستند. آکادمی ها نیز مانند دانشگاه های تک رشته ای ، روی شاخه خاصی از دانش نیز تمرکز دارند.

مقولاتی که توسط موسسات تخصصی تحت پوشش قرار می گیرد عبارتند از: فنی ، پزشکی ، زراعی ، آموزشی ، آموزشی ، فنی (ساخت و ساز و حمل و نقل) ، اقتصاد (از جمله امور مالی ، اداری و کارآفرینی) ، فرهنگ (هنر و طراحی) ، مراقبت های بهداشتی و قانون.

به دنبال دانشگاه هایی با وضعیت “ملی” باشید که برای عملکرد برجسته در تحقیقات و فعالیت های علمی جایزه دارند. مدارک کارشناسی در دانشگاه های اوکراین معمولاً چهار سال طول می کشد.

زبانهایی که برای آموزش استفاده می شوند شامل روسی ، اوکراینی ، انگلیسی و فرانسه است (فقط برای برنامه های پزشکی).

متقاضیان بین المللی ممکن است برای تحصیل روسی و / یا اوکراینی نیاز به برگزاری آزمون مهارت زبان داشته باشند یا در دانشکده مقدماتی برای یک سال تحصیلی شرکت کنند.

دانشجویانی که به زبان انگلیسی یا فرانسوی تحصیل می کنند نیازی به حضور در دانشکده مقدماتی ندارند اما می توانند در طول برنامه مدرک این زبان را به عنوان یک دوره مستقل مطالعه کنند. قبل از درخواست ، حتماً زبان (های) تحصیلی خود را بررسی کنید.

برای شناختن تعدادی از بهترین دانشگاه های اوکراین کلیک کنید.

تحصیل پزشکی در اوکراین

هیچ دانشگاه پزشکی در اوکراین وجود ندارد که در آن بین دانشجویان بین المللی نیجریه ای پیدا نکنید. دانشجویان نیجریه علاقه دارند برنامه پزشکی عمومی را در دانشگاه های پزشکی ا واقع در شهرهای اوکراین تحصیل کنند. به طور معمول دانشجویان نیجریه ای پس از فارغ التحصیلی در اوکراین به نیجریه سفر می کنند ، زیرا در نیجریه با مدرک پزشکی عمومی اوکراین حقوق خوبی دریافت می کنند.

تحصیل دندانپزشکی در اوکراین

دندانپزشکی به عنوان یک حرفه اصلی مراقبت های بهداشتی شناخته می شود ، که بسیار چالش برانگیز است. دانشگاه ملی Uzhhorod برای دانشجویانی که آموزش متوسطه خود را با نمرات خوب به اتمام رسانده اند ، 5 سال برنامه دندانپزشکی ارائه می دهد.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ملی اوژگورود دارای بخش های زیر است:

  • جراحی دندان
  • جراحی فک و صورت و دندانپزشکی آنکولوژی
  • دندانپزشکی پروتز
  • دندانپزشکی درمانی
  • دندانپزشکی کودکان

دپارتمان آموزش پس از فارغ التحصیلی در دندانپزشکی در سال 2012 با همجواری گروه دندانپزشکی و گروه دندانپزشکی جراحی فک و صورت از موسسه آموزش کارشناسی ارشد و آموزش پیش دانشگاهی تشکیل شد.

برای دانشجویان بین المللی ، فرصتی برای تحصیل دندانپزشکی در اوکراین به زبان انگلیسی نیز وجود دارد. مدارک ارائه شده توسط دانشگاه ملی Uzhhorod شناخته شده و با ارزش است. UzhNU همچنین کنفرانس ها و سمینارها را بطور منظم توسط بهترین مدرسین اوکراین برگزار می کند تا یادگیری مؤثر در بین دانشجویان را امکان پذیر کند. دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در اوکراین آمده اند تا حرفه ای موفقی را در پیش رو داشته باشند.

تحصیل داروسازی در اوکراین

این دوره یک دوره ی 5 ساله است که مدرک “لیسانس داروسازی” را اعطا می کند و به زبان انگلیسی ، روسی و اوکراینی ارائه می شود. اصول پزشکی و زیست شناسی و برخی از جنبه های بالینی نیز به دانشجویان آموزش داده می شود. پس از اتمام این دوره ها دیپلم داروسازی اعطا می شود و این افراد برای کار در شرکت ها و / یا برای تحقیق آموزش دیده اند. روشی برای آموزش متخصصان با مهارت بالا ایجاد شده است. بخش های اصلی عبارتند از: فارماکولوژی ، زیست شناسی ، ژنتیک ، گیاه شناسی ، شیمی درون آلی ، شیمی تحلیلی ، فیزیکی و شیمیایی آلی.

دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز در زمینه داروسازی ارائه می شود.

توسط | 2020-03-15T16:51:12+03:30 15th مارس, 2020|کشور اوکراین|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید