۷ جاذبه گردشگری فلورانس

فلورانس ایتالیا

فلورانس یکی از محبوب ترین شهر های توریستی ایتالیا است و مناظر و جاذبه های بسیاری را به طور رایگان به گردشگران ارائه می دهد. یکی از بهترین کار هایی که در فلورانس انجام می شود این است که در این شهر زیبا قدم بزنید و ستون های زیبا و ساختمان هایش را تحسین کنید. فلورانس منزل بسیاری از شاهکار های هنر و معماری رنسانس است.

یکی از جاذبه های مهم آن، Duomo است، کلیسایی جامع با گنبدی از کاشی های سرامیک ساخته شده توسط Brunelleschi. فلورانس پایتخت منطقه توسکانی است که جمعیتی حدود نیم میلیون نفر دارد. این شهر، شهری است که با صنعت و صنایع دستی، تجارت و فرهنگ، هنر و علم آمیخته شده است.

فرودگاه فلورانس که در آن پرواز های داخلی و خارجی انجام میگیرند 5 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. بزرگراه اصلی، A1، فلورانس را با بولونیا و میلانو در شمال و رم و ناپل در جنوب متصل می کند. بزرگراه A11 از دریا آن را به Prato ،Pistoia ،Montecatini ،Lucca ،Pisa و تمام استراحتگاه ها در دریای Tyrrhenians می پیوندد. همچنین بزرگراهی وجود دارد که فلورانس را به سینا متصل می کند.

آب و هوای فلورانس معتدل اما متغیر است، با زمستان های برفی و تابستان های گرم.

منطقه کرینتی، بین فلورانس و سینا، یکی از زیباترین حومه های ایتالیا و منطقه معروف تولید شراب است.

در شهر فلورانس مکان های بسیار زیادی برای ساکن شدن وجود دارن از جمله هتل ها، خوابگاه ها و آپارتمان هایی که شما می توانید متناسب با بودجه خود اجاره کنید. شهر فلورانس نسبتا شهر گرانی است اما با این وجود باز هم شما میتوانید هتل های ارزان قیمت پیدا کنید.

جاذبه های توریستی فلورانس

هفته ها طول میکشد تا شما بتوانید از تمامی جاذبه های توریستی فلورانس دیدن کنید. بعضی از این آثار جزو شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری ایتالیا هستند و کل شهر نمایشگاهی از رنسانس ایتالیایی، جنبش هنری انسانگرایی است که اروپا را از دوران تاریک خارج کرد.

اما حتی در میان چنین مجموعه ای مشهور از کاخ ها، کلیسا ها، موزه ها و نشانه ها، بعضی از آن ها از محبوبیت بیشتری برخوردارند و جایگاه بالاتری دارند.

نمونه های برجسته ای که فلورانس را به یکی از معروف ترین شهر های اروپا تبدیل کرده:

1. کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور و پایتخت دوامو

پایتخت دوئومه و گروهی از ساختمان هایی که مجموعه کلیسای جامع خود را تشکیل می دهند، برخی از بزرگترین گنجینه های هنری کشور ایتالیا را به یک منطقه نسبتا کوچک تقسیم می کنند.

فلورانس ایتالیا

2. قصر اوفیتزی و گالری

گروهی از مردم این قصر را به عنوان یکی از برترین موزه های جهان به حساب میبرند. این مجموعه به طرز شگفت آوری متنوع و خلاقانه است و حتی اگر به هنر علاقه ی چندانی ندارید باید این اثر برجسته را از نزدیک مشاهده کنید.

شهر فلورانس ایتالیا

3. گالری آکادمی

در مجسمه های نشان داده شده در همان گالری، شما می توانید تقریبا میکل آنژ را در محل کار ببینید، زیرا چهار برده ناتمام را می بینید، که به نظر می رسد در حال فرار از سنگ مرمر هستند.

شهر فلورانس ایتالیا

4. قصر وچیو

تاریخچه، هنر و قدرت، در اتاق های پرشکوه و گالری های بزرگ این کاخ قلعه، در مرکز فلورانس، التهاب می یابد.

اقامت ایتالیا

5. سانتا کروچه

در کنار مروارید هندسی از نمای معمولی توسکان، سانتا کروچه کلیسا و معبد پر از هنر برای برخی از بزرگترین نام های فلورانس است.

اقامت ایتالیا

6. (کاخ پیتی) و باغهای بابولی

یک روز در مجتمع کاخ پیتی به شما طعم کمی از چیزهایی که فلورانس پیشنهاد می دهد را می دهد:

یک گالری هنری برجسته، کاخ مدیچی، صنایع فلورانس، موزه ها، تاریخ، آپارتمان های سلطنتی و یکی از باغ های برتر ایتالیا است.

شهر فلورانس

7. سانتا ماریا نولا

با وجودی که این کلیسای دومینیکن دارای نماد خیابانی آشنا از سنگ مرمر تزئینی است که توسط چندین کلیسا در فلورانس پوشیده شده است، در اینجا کاملا متفاوت به نظر می رسد، ردیابی طرح های انحرافی زیبا، تقلید از پنجره ها و برجسته کردن آرک ها در داستان پایین است.

تاریخچه فلورانس

این شهر توسط رومیان در سال 80 میلادی بنیان گذاری شد. فلورانس پس از فروپاشی در دوران کارولینگ دوباره متولد شد و به بالاترین قله های تمدن بین قرن 11 و 15 رسید. در قرن 15، این شهر تحت سلطه ی خاندان مِدیسی قرار گرفت که بعدها به بزرگ سلطنتی توسکانی تبدیل شد.

این در واقع زمانی بود که شهر در اوج زیبایی آن در هنر و فرهنگ، سیاست و قدرت اقتصادی بود. در این قرن، شهر بار دیگر نقش خود را به عنوان یک مرکز مهم فرهنگ و هنر مورد توجه قرار داده است.

اقتصاد فلورانس

اقتصاد فلورانس عمدتا براساس بخش خدمات است، زیرا این شهر یک مرکز تجاری مهم است.

بانک داری و سنت های قدیمی آن هنوز هم در حال رشد و شکوفایی هستند. گردشگری و صنایع دستی (جواهرات، گلدوزی، کفش، چرم کاری، سرامیک، کارد و چنگال، کارد و چنگال، توری و مبلمان تولید مثل) منابع قابل توجهی از درآمد را فراهم می کنند. این شهر یک مرکز فعال فرهنگی است و نمایشگاه های دوره ای و جشنواره های هنری را سازماندهی می کند. صنایع، هرچند به طور کلی از شرکت های کوچک و متوسط تشکیل شده است، که شامل مهندسی دقیق، نوری، دارویی، شیمیایی، متالورژی، چاپ و نشر و بخش های نساجی است.

مناسبت ها

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی (آوریل-می)، دوسالانه عتیقه جات، جشنواره موسیقی در ماه مه، اپرا و فستیوال تئاتر، نمایشگاه های مد (نمایشگاه معروف “Pitti”، بهار و پاییز)، جشنواره دای پوپولی (دسامبر).

هنر و فرهنگ

فلورانس شامل میراث هنری استثنایی، شهادت باشکوه به تمدن سکولار است.

توسط | 2020-05-03T12:21:49+04:30 7th دسامبر, 2018|کشور ایتالیا|یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. Asal 24/12/2018 at 9:16 ب.ظ پاسخ

    فلورانس فوق العاده اس 😍👌👍

دیدگاه خود را بنویسید