۷ مورد از بهترین جاذبه های گردشگری هلند + عکس

جاذبه های گردشگری هلند

Netherlands که همچنین به عنوان هلند(Holland) نیز شناخته می شود، همواره به عنوان سرزمین آسیاب های بادی، کانال ها و لاله ها شناخته می شود و مطمئناً این موارد را در بسیاری از جاذبه های گردشگری هلند می توان یافت. با این حال، در کنار باغ های چشمگیر و دهکده های بسیار زیبا، پایتخت پر جنب و جوش و مملو از موزه هایی را خواهید دید که میراث غنی هنرمندان کشور هلند را نشان می دهد.

مطلب پیشنهادی: کسب اقامت هلند

در میان زیباترین جاذبه های گردشگری هلند، قلعه ها و مناظر قرون وسطایی، یک پارک ملی 13800 هکتاری و همچنین یک سیستم کنترل جزر و مد وجود دارد که یکی از هفت عجایب دنیای مدرن نامگذاری شده است.

تمام این جاذبه ها و مناظر در یک منطقه نسبتاً جمع و جور قرار دارند که کاملاً مسطح است. بنابراین یک راه بسیار عالی برای بازدید از بسیاری از جاذبه های هلند وجود دارد و آن دوچرخه سواری است! در بسیاری از اجتماعات در کشور هلند، افراد را به پدال زدن و استفاده از دوچرخه تشویق می کنند و برای بازدید از مناظر، دوچرخه ها را به طور رایگان در اختیار عموم قرار می دهند.

وقتی شما تصمیم می گیرید هلند را ببینید، زمان خود را در یکی از دوستانه ترین و لیبرال ترین فرهنگ های اروپا صرف خواهید کرد. با ما باشید با کشور هلند و جاذبه های گردشگری آن:

7 جاذبه گردشگری هلند

بهترین جاذبه های هلند شامل موارد زیر است:

  1. کانال های جوردان و آمستردام

این کانال ها با توجه به این که بخشی از مناظر شهری آمستردام را در بر می گیرند، جذابیتی همانند ونیز دارند و از ماندگارترین خاطرات هر بازدید، زمانی است که در کاوش در آبراه های شگفت انگیز شهر صرف می کنید.

در حالی که بسیاری از بهترین جاذبه های گردشگری آمستردام از جمله بیشتر موزه ها و گالری های هنری مهم با تور قایق یا تاکسی های آبی رنگ به راحتی قابل دسترسی هستند، هیچ چیز نمی تواند از قدم زدن در خیابان های کوچک تر و آرام تر که در مسیر های آبراه قرار دارند لذت بخش باشد.

به خصوص جوردان بسیار جذاب و دیدنی است، محله ای که در اوایل دهه 1600 برای خانه دار کردن کارگران و مهاجران ساخته شده است.

یکی از محله های ارزشمند برای عکاسی، Grachtengordel است که دارای چندین پل کوچک و خانه های عجیب و غریب به جا مانده از قرن هفدهم است. وقتی در این خیابان های 400 ساله قدم می زنید با نمونه هایی از معماری زیبا، فروشگاه های کوچک، کافه ها و باغ ها برخواهید خورد.

جاذبه هلند

  1. کوکنهوف

اگر به هلند بیاندیشید، ناگزیر به گل های لاله، محبوب ترین گل این کشور خواهید اندیشید. کوکنهوف یکی از زیباترین جاهای هلند و بهترین جاذبه های گردشگری کشور هلند است که گل های لاله و سایر لامپ های بهاری را به وفور به نمایش می گذارد.

کوکنهوف، که به عنوان باغ اروپا شناخته می شود، در حومه شهر لیس است، در آنچه که به طور گسترده ای “کمربند لامپ” هلند در نظر گرفته می شود!

بزرگترین باغ عمومی در جهان است و شامل بیش از 70 هکتار زمین است. Keukenhof بیش از 700 نوع لاله را به نمایش می گذارد و در ماه آوریل و می این تنوع به اوج خود می رسد. اما به تجارت گرم و گسترده اش، نمایش آن تقریباً در تمام طول سال ادامه دارد. در کوکنهوف ردیف های بی پایان گل های لاله به همراه هزاران سنبل و نرگس زرد را مشاهده خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری هلند

  1. موزه ریکس آمستردام

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری هلند موزه تماشایی ریسک(با نام موزه ملی هلند) در آمستردام  هلند است که از سال 1809 به جمع آوری هنر و آثار باستانی نادر پرداخته است.

تعجبی نیست که امروزه گستردگی این مجموعه نزدیک به هفت میلیون اثر هنری شامل 5000 نقاشی در بیش از 250 اتاق و همچنین یک کتابخانه گسترده با حدود 35000 جلد کتاب را شامل می شود

علاوه بر مجموعه ای بی نظیر از آثار استادان قدیمی، گزارشی جامع از پیشرفت هنر و فرهنگ در هلند ارائه می دهد همچنین به ویژه در صنایع دستی سنتی هلند، مجسمه های قرون وسطایی و هنر مدرن نیز غنی است.

جاذبه های گردشگری هلند

  1. موزه آن فرانک آمستردام

دیگر جاذبه گردشگری هلند و یکی از زیباترین دیدنی های هلند موزه آن فرانک آمستردام است. زمانی که به هلند سفر می کنید، حتما باید موزه آن فرانک در آمستردام را ببینید. در گرافت پرینسن، در خانه ای که خانواده آنه(anne) برای قسمت اعظمی از جنگ جهانی دوم در آن مخفی بودند (آن ها پناهجویانی یهودی از فرانکفورت بودند)، جایی است که این دختر برجسته خاطرات معروف خود را می نوشت.

اگرچه او دو ماه قبل از پایان جنگ درگذشت، میراث او از طریق سخنان وی که به 51 زبان ترجمه شده است، زندگی می کند.

قسمت پشتی خانه ای کاملاً مرمت شده که خانواده فرانک در آن مخفی شده اند، تا حد ممکن در حالت اولیه خود نگهداری شده است یک بنای یادبود و یک قطعه غم انگیز از تاریخ و دختر بچه ای شجاع است و همچنان الهام بخش مردم در سراسر جهان است.

موزه هلند

  1. موزه ون گوگ، آمستردام

موزه های هلند، از بهترین جاهای دیدنی هلند هستند. به عنوان یکی از بزرگترین هنرمندان جهان، موزه جالب ون گوگ در آمستردام با رتبه چشمگیر 35 در میان موزه های برتر هنری در سطح جهان، تقریباً هر سال 1.5 میلیون بازدید کننده را به خود جلب می کند.

خانه بزرگترین مجموعه نقاشی های ون گوگ در جهان است که بسیاری از آن ها توسط خانواده این هنرمند اهدا شده است. این گالری و موزه چشمگیر به طور ویژه ای ساخته شده است تا بیش از 200 نقاشی، 500 طراحی و 700 نامه را در مجموعه گسترده خود به نمایش بگذارد. آثار معاصران وی نیز در معرض نمایش است.

موزه هلند

  1. آسیاب های بادی Kinderdijk

آسیاب های بادی Kinderdijk یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین جاذبه های گردشگری هلند به شمار می رود. در رودخانه نورد بین روتردام و دوردرخت روستای مشهوری به نام کیندردیک (“بچه دایک”) است که نام خود را از حادثه ای در جریان سیل روز سنت الیزابت سال 1421  گرفته است.

آسیاب های بادی از قرن 18th به طرز خارق العاده ای حفظ شده اند. اکنون سایت های میراث جهانی یونسکو، 19 آسیاب بادی Kinderdijk که بین سال های 1722 و 1761 ساخته شده اند را بزرگترین غلظت باقی مانده از آسیاب های بادی در هلند معرفی می کند.

آسیاب های هلند

  1. پارک ملی هوژ ولوو

از بهترین جاذبه های گردشگری هلند، پارک ملی هوژ ولوو است. شاید تعجب کنید اگر بدانید هلند، یک کشور نسبتاً کوچک، یکی از متنوع ترین برنامه های پارک ملی در جهان را دارد. بزرگترین پارک ملی آن، هوژ ولو، بین آرنم و آپلدورن است.

این پارک ملی با پوشش نزدیک به 13800 هکتار، بزرگترین ذخیره طبیعی در کشور و همچنین یکی از محبوب ترین مقاصد سفر روزانه برای افراد محلی و بازدید کنندگان و توریست ها است.

بهترین قسمت حفظ شده در پارک شامل تپه های شگفت انگیز است که از تپه های جنگلی در هم پیچیده در جنوب و شرق با 100 متر ارتفاع است. همچنین این منطقه یک منطقه محبوب برای پرندگان و همچنین پیاده روی و دوچرخه سواری است(استفاده از دوچرخه برای بازدید کنندگان رایگان است).

جاذبه گردشگری هلند

توسط | 2020-06-02T10:44:21+04:30 25th سپتامبر, 2019|کشور هلند|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید