کار ضمن تحصیل در هلند ۲۰۱۹

کار ضمن تحصیل در هلند

آیا کار ضمن تحصیل در کشور هلند امکان پذیر است؟

شرایط کار و زندگی در هلند چگونه است؟

در ابتدا باید با قوانین کار در هلند آشنایی کامل داشته باشید. اینکه آیا در هنگام خود اشتغالی به اجازه کار احتیاج دارید؟ چه موقع کارآموزی انجام دهید؟و چند ساعت مجاز به کار به عنوان دانشجوی بین المللی هستید؟ لیست مشاغل مورد نیاز هلند را در این راه نیاز خواهید داشت.

کار ضمن تحصیل هلند

دانشجویان بین المللی مجاز به کار ضمن تحصیل در هلند هستند. با این وجود محدودیت های خاصی بسته به ملیت شما وجود دارد به عنوان مثال تعداد محدودی از ساعات هفته و همچنین تا مدت زمان محدودی مجاز به کار هستید. اگر دانشجوی خارجی هستید (غیر اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس) و دارای مجوز اقامت معتبر با هدف تحصیل هستید ، می توانید در کنار تحصیلات خود کار کنید (یا کار فصلی تمام وقت در ژوئن ، ژوئیه و آگوست ، یا کار نیمه وقت به اندازه ده ساعت در هفته).

در این حالت کارفرمای هلندی شما به مجوز کار نیاز دارد ، اما این کار، یک فرآیند آسان است زیرا کارفرمای شما نیازی ندارد که ثابت کند که شما تنها شخص قادر به انجام این کار هستید.

به عنوان یک دانشجوی اتحادیه اروپا  EEA / سوئیس ، شما می توانید در کنار تحصیلات خود به همان اندازه ای که می خواهید کار کنید.

بیمه بهداشت عمومی هلند

به محض اینکه شغل (نیمه وقت) پیدا کردید ، شما باید بیمه بهداشت عمومی هلند را نیز داشته باشید. آیا شما به صورت خود اشتغالی کار می کنید؟لطفاً با Sociale Verzekeringsbank (SVB) تماس بگیرید و ارزیابی وضعیت خود را درخواست کنید. SVB تصمیم خواهد گرفت که آیا شما نیاز به بیمه درمانی عمومی دارید یا خیر.

شماره تأمین اجتماعی

اگر شغلی دارید ، کارفرمای شما باید شماره به اصطلاح امنیت اجتماعی شما ، BSN شما را بشناسد. شرکتهای بیمه نیز ممکن است BSN شما را درخواست کنند. هنگام ثبت نام در شورای محلی خود ، به طور خودکار  BSN شما صادر می شود.

کار بعد از تحصیل در هلند

دانش و استعداد در هلند ارزش زیادی دارد. به همین دلیل پس از فارغ التحصیلی در هلند، می توانید در این کشور بمانید و به جستجوی شغل با ویزای کار بعد از تحصیل در هلند بپردازید. دولت هلند و نوفیک می خواهند اطمینان حاصل کنند که از گزینه های خود برای اقامت در هلند برای کار به خوبی آگاه هستید. در مورد فرصت های شغلی ، فرهنگ شغلی ، حقوق و اطلاعات عملی می توانید وب سایت فارغ التحصیلان هلند را مطالعه کنید.صنایع در حال رشد سریع و دانشگاه های مرتبط با کارفرمایان در انتظار شما هستند و شما می توانید به دنبال یک حرفه ی هیجان انگیز باشید.

بهترین شغل در هلند

ما لیست کوچکی از 10 شغل پردرآمد کشور هلند را برای شما جمع آوری کرده ایم!

 1. متخصصان پزشکی
 2. خلبانان
 3. وکلا
 4. مدیران شرکت
 5. اقتصاددانان تجارت
 6. مدیران منابع انسانی
 7. مدیران بازرگانی
 8. ناخدای دریایی
 9. دفتر اسناد رسمی
 10. کارآگاهان

کار آفرینی در هلند

در ژانویه سال 2015 ، دولت هلند ویزای استارتاپ هلند را برای جذب کارآفرینان خارجی به هلند معرفی کرد. فرقی نمی کند که اهل کجا باشید ، هر کسی می تواند برای ویزای راه اندازی اقدام کند ، اما همانطور که انتظار می رود ، شرایط سختگیرانه باید برآورده شود.

برخی افراد ترجیح می دهند رئیس خودشان باشند.اگر شما هم یکی از این افراد هستید شانس این را دارید تا در هلند کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. برای راه اندازی یک شرکت باید چند مسئله اداری مهم را در نظر بگیرید. به عنوان مثال چه ساختار تجاری را انتخاب خواهید کرد؟چگونه می توانید شرکت خود را در اتاق بازرگانی هلند (کامر ون کوفندل) ثبت کنید؟مالیات مشاغل را باید پرداخت کنید؟

در کشور هلند ، مشاغل جدید می توانند از مزایای متعددی استفاده به عنوان مثال مالیات مشاغل جدید به طور قابل ملاحظه ای پایین تر از مالیات سایر مشاغل است. دریابید که آیا واجد شرایط دریافت این مزایای مالیاتی برای مشاغل جدید هستید یا خیر.

موسسات کاریابی هلند

10 نمونه از بهترین موسسات کاریابی در هلند به شرح زیر می باشند:

 1.  Randstad
 2. Panda International
 3.  Antal International
 4. International People Solutions
 5.  Culture Works Amsterdam
 6.  Sense Recruitment
 7.  Redactie & Co
 8.  Ad Rem Young Professionals
 9.  Undutchables Amsterdam
 10.  Dutch Casting Agency

نرخ بیکاری در هلند

نرخ بیکاری هلند در اکتبر 2019 به 4.30٪ کاهش یافت درحالی که نرخ بیکاری گزارش شده در سپتامبر 2019  4.40 % بود.

 

توسط | ۱۳۹۸-۹-۱۱ ۱۷:۰۲:۲۲ +۰۰:۰۰ ۱۱ام آذر, ۱۳۹۸|کشور هلند|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید