مهاجرت کاری به پرتغال + پروسه اقدام

مهاجرت کاری به پرتغال

مهاجرت کاری به پرتغال یکی دیگر از روش های مهاجرت به پرتغال می باشد. کارگران خارجی موظفند ویزاهای مناسب و مجوزهای کاری را طبق قوانین مهاجرت در پرتغال داشته باشند. مجوزهای کار باید برای کارمندان تأمین شود و توسط یک نهاد دارای مجوز محلی و ادغام شده حمایت شود ، که می تواند مشکلی برای شرکتهایی باشد که فقط وارد بازار پرتغال می شوند.

اگر هنوز فرآیند مشارکت را تکمیل نکرده اید می توانید از یک شرکت مدیریت برون سپاری یا GEO کارفرمای ضبط استفاده کنید تا از کارمندان برای مجوزهای لازم حمایت مالی کنید.

پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق کار

روند استخدام اتباع خارجی در پرتغال شامل اخذ مجوز کار و ویزای ورود برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا است درحالی که اتباع یک کشور اروپایی تنها به یک مجوز اقامت نیاز دارند.

کشور پرتغال همچنین بخشی از منطقه شینگن است که امکان سفر رایگان بین کشورهای شنگن با ویزای شینگن را فراهم می کند. برای اینکه یک شرکت خارجی شروع به استخدام کارمندان کند ، این شرکت موظف نیست یک مؤسسه محلی را برای استخدام کارگران محلی در پرتغال گنجانیده باشد ، اگرچه برخی از وظایف ثبت نام باید رعایت شود.

این فرایند به شرح زیر است:

  1. ثبت شرکت خارجی در مراجع مربوطه

نهاد خارجی باید یک شماره مالیات پرتغالی را در فهرست ملی ارگانهای جمعی بدست آورد. اسناد پشتیبان برای اثبات وجود حقوقی آن در کشور اصلی شخص خارجی باید ارائه شود.

این شرکت باید در اداره امور مالیاتی و گمرک پرتغال (Autoridade Tributária e Aduaneira) ثبت نام کند. برای یک شرکت خارجی که باید اقامت پرتغالی داشته باشد باید نماینده مالیات تعیین شود.

این شرکت باید در تأمین اجتماعی (Segurança Social) ثبت نام کند. اگر هیچ نهاد محلی برای شرکت خارجی در آن گنجانیده نشده باشد ، کارمند باید به عنوان نماینده شرکت برای تأمین اجتماعی خود عمل کند. معمول است كه شركتهای خارجی استخدام خدمات حسابداری و مؤسسات حقوق و دستمزد برای انجام وظایف مالیاتی و تأمین اجتماعی را انجام دهند.

مشارکت در یک شرکت یک اقدام ضروری نیست ، اگرچه انجام مراحل فوق الزامی است ، علاوه بر دریافت گواهی اعتبار سنجی (Certificado de Admissionibilidade) که توسط RNPC صادر شده ، ثبت نام یک شرکت در رجیستری تجاری و ارائه یک شروع.

توسط | 2020-07-09T17:10:23+04:30 9th جولای, 2020|کشور پرتغال|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید