شرایط اقامت و خرید ملک در یونان * آپدیت ۲۰۲۰ *

اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک

برنامه ویزای طلایی یونان، یک مسیر سرمایه گذاری ارزان در املاک و مستغلات برای اخذ اقامت دائم در اروپا ارائه می دهد. به دنبال راه اندازی چندین برنامه ویزای سرمایه گذاری در اروپا، برنامه خرید ملک در یونان، در سال 2013 توسط دولت یونان برای تشویق افراد به سرمایه گذاری در یونان معرفی شد.

خرید ملک در اتریش

خرید ملک در اتریش

شرایط خرید ملک در یونان

برای مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک، لازم است مبلغ حداقل 250,000 یورو را در املاک و مستغلات در یونان سرمایه گذاری کنید. برنامه یونان از نظر هزینه ای پایین ترین سطح سرمایه گذاری در هر نوع ویزای اقامت املاک و مستغلات در اروپا به شمار می رود. این ملک، که می تواند در هر نقطه در سرزمین اصلی یونان یا جزایر واقع شود، می تواند مسکونی یا تجاری باشد.

قیمت خرید ملک در یونان بسیار مناسب است و ملک های بسیاری را می توان با هزینه کمتر از 250,000 یورو خریداری کرد. سرمایه گذار می تواند هر تعداد ملک که در مجموع حداقل 250,000 یورو را شامل می شود خریداری کند و همچنین شرکا می توانند سرمایه گذاری ها را در یک ملک ترکیب کنند (به شرط اینکه هر سرمایه گذار، حداقل 250,000 یورو سرمایه گذاری کرده باشد).

مراحل خرید ملک در یونان

روند درخواست تقریباً 40 روز از زمان سرمایه گذاری تا زمان صدور مجوز اقامت به طول می انجامد. متقاضی قبل از درخواست ویزا باید در یونان سرمایه گذاری در ملک را انجام دهد.

یک برنامه معمولی شامل بحث و گفتگو اولیه با مجموعه گلدن اینوست است. ما گزینه های موجود را در اختیار شما قرار می دهیم، می توانید با وکلای ما ملاقات کنید و سپس برای شما حساب بانکی باز می کنیم. پس از این مرحله درخواست ها توسط وکلای مشتری تحت عنوان وکالت قابل بررسی است. مشروط بر اینکه همه کارها در این مرحله به درستی انجام شود، مشتری برای جمع آوری مجوز های اقامت نیازی به مراجعه مجدد نخواهد داشت.

الزامات خرید ملک در یونان

علاوه بر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، متقاضیان سابقه کیفری و بیمه پزشکی کامل را برای پوشش هرگونه اقامت در یونان نیاز دارند. حداقل هزینه اقامت وجود ندارد و ویزای اقامت پس از گذشت 5 سال از زمان حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید است.

ویزای اقامت پس از گذشت 5 سال و در صورت حفظ سرمایه گذاری، قابل تمدید است.

هزینه خرید ملک در یونان

برای اقامت از طریق خرید ملک در یونان، علاوه بر حداقل ارزش ملک خریداری شده که 250,000 یورو می باشد، هزینه های دولت، اسناد رسمی و وکلا برای خرید ملک و درخواست ویزا حدود 30,000 یورو خواهد بود.

هزینه ملک در یونان

ملک در یونان

اقامت اعضای خانواده

افرادی از اعضای خانواده که برای اخذ اقامت یونان با خرید ملک واجد شرایط هستند و اقامت آن ها را نیز می توانید کسب کنید، همسر و فرزندان زیر 18 سال شما است. کودکان بالای 18 سال در صورت تحصیل و وابستگی می توانند واجد شرایط باشند. برنامه اقامت یونان اخیراً به والدین سرمایه گذار و والدین همسر سرمایه گذار گسترش یافته است.

مالیات

افراد غیر مقیم در یونان باید مالیات بر درآمد خود در یونان را پرداخت کنند، اما درآمدی که خارج از کشور کسب کرده اند مالیات ندارد. مالیات بر درآمد با نرخ 22٪ شروع می شود. مالیات ملک در یونان (مالیات درآمد اجاره ملک در یونان) نرخ 11٪ تا 33٪ را شامل می شود. هزینه های خاص از درآمد ناخالص کسر می شود. مالیات سود سرمایه (CGT) در فروش ملک 15٪ است.

کار و زندگی در یونان

اجازه اقامت به متقاضی اجازه می دهد تا در یونان زندگی کند اما اجازه کار نمی دهد. با این حال متقاضی می تواند در یونان کسب و کار راه اندازی کند.

سفر کردن به یونان

اخذ ویزای توریستی برای سفر به اروپا و منطقه شنگن برای بسیاری از کشورهای خاورمیانه، آسیا و آفریقا مشکل ساز شده است. پس از اعطای اجازه اقامت یونان، امکان سفر به سراسر منطقه شینگن اتحادیه اروپا برای شما فراهم می شود.

تابعیت و گذرنامه یونانی

متقاضیانی که در یونان زندگی می کنند پس از هفت سال می توانند برای شهروندی و گذرنامه اقدام کنند. هنگامی که متقاضیان تابعیت دارند، از آنجا که تمدید ویزا لازم نیست، می توانند از سرمایه گذاری استفاده کنند.

به دلیل نیاز شما به اقامت، برنامه ویزای طلایی یونان به جای سرمایه گذاری در یونان، یک برنامه سرمایه گذاری برای اقامت محسوب می شود. با این حال این گزینه شهروندی برای کسانی که متعهد به زندگی در یونان هستند وجود دارد.

یونان خرید ملک

مزایای خرید ملک در یونان

متقاضیان حق زندگی در یونان را کسب می کنند، هرچند که نیازی به انجام این کار نیست. با داشتن کارت اقامت یونان، کلیه اعضای خانواده می توانند با سهولت و بدون درخواست ویزا، به منطقه شینگن و اتحادیه اروپا سفر کنند. اگر مالک، ملک خود را به یکی دیگر از شهروندان غیر اتحادیه اروپا بفروشد، اقامت یونان برای سرمایه گذار جدید قابل انتقال است.

توسط | 2020-06-27T10:46:55+04:30 2nd ژانویه, 2020|کشور یونان|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید