۱۴ مزیت ثبت شرکت در اروپا در سال ۲۰۲۰

ثبت شرکت در اروپا به چه منظور صورت می گیرد؟

کلیه افراد بالای 18 سال، با ثبت شرکت در یک کشور اروپایی می توانند به همراه خانواده شان در محدوده شینگن زندگی کنند و تجارت خود را در اروپا ادامه دهند و یا آغاز کنند. برای کسب اقامت اروپا راه های مختلفی وجود دارد که در مقاله های قبلی به آن ها اشاره کردیم. اما یکی از بهترین، مناسب ترین و مطمئن ترین راه ها، کسب اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا است. ضمن این که از طریق ثبت شرکت، شما دقیقا اجازه کار در اروپا را خواهید داشت. با استفاده از شرکت ثبت شده، می توانید در هر بیزینسی که می خواهید، فعالیت خود را آغاز کنید.

کسب اقامت از طریق ثبت شرکت

مزایای ثبت شرکت در اروپا

 1. تسهیلات بانکی با بهره حدود 3 درصدی برای خرید تجهیزات مورد نیاز شرکت و خرید ملک در اروپا برای شرکت
 2. پشتیبانی دولت از فعالیت شرکت در صورت ورشکستگی
 3. مالکیت 100 درصدی شرکت برای مدیر عامل و سهامداران
 4. افتتاح حساب شرکتی و شخصی در بانک های اروپایی با قابلیت انتقال وجه در سراسر دنیا
 5. دریافت اقامت برای مدیر عامل و اعضای شرکت به همراه خانواده
 6. امکان درخواست اقامت دائم اروپا پس از 5 سال اقامت موقت و پرداخت مالیات
 7. ثبت شرکت در اروپا بدون نیاز به سرمایه ابتدایی در برخی از کشورها
 8. آدرس شرکت و محل زندگی می تواند در یک محل ثبت شود
 9. عدم نیاز به استخدام کارمند و پرداخت حقوق در صورت اشتغال اعضای شرکت در آن در برخی از کشور ها مانند اسلوونی
 10. بدون نیاز به دارا بودن مدرک رسمی زبان
 11. استفاده از مدارک شرکت و حساب بانکی جهت دریافت ویزای کشور های استرالیا، کانادا، انگلستان و امریکا
 12. استفاده از مزایای ثبت برند اروپایی
 13. استفاده از قوانین گمرکی و تجارت آزاد در محدوده اتحادیه اروپا
 14. امکان تغییر اقامت مالیاتی ( tax residence ) برای کشوری که شرکت در آن ثبت شده

با ثبت شرکت در اروپا، می توانید اقامت 28 کشور اروپایی( منطقه شینگن) را به دست آورید و در آن سفر کنید.

مزایای ثبت شرکت در اروپا

موسسه ما با داشتن وکلای خبره در اروپا که سالهاست در زمینه های: ثبت شرکت در اروپا، گسترش فعالیت های تجاری و بیزینس پلن و کسب اقامت اروپا فعالیت دارند، شما را در امر ثبت شرکت، خرید بیزینس آماده و سایر امور یاری می کند.

بعد از اقدام شما برای ثبت شرکت در اروپا و شروع امور حقوقی و دریافت کارت اقامت موقت اروپا، امکان درخواست اقامت دائم پس از گذشت 5 سال از اقامت موقت در اروپا برای شما وجود دارد. شما مدیرعامل شرکت هستید و اقامت اعضای خانواده خود را از طریق سهام داری آن ها در شرکتی که مدیر عامل آن هستید کسب می کنید.

ثبت شرکت در اروپا انواع مختلفی دارد که برای شما به طور کامل شرح می دهیم.

برای دریافت اقامت اروپا، روش های دیگری نیز وجود دارد که برای شما در goldeninvest به طور جداگانه به توضیح هر کدام از آن ها پرداختیم.

اما همان طور که به شما توصیه کردیم، ثبت شرکت در اروپا آسان تر از سایر روش ها است. مزایای بسیاری دارد که به آن ها اشاره کردیم. به طور قطعی و تضمینی برای ما قابل انجام است. نسبت به بسیاری از روش ها، هزینه های آن کمتر است.

مزایای ثبت شرکت در اروپا

و اما هم اکنون این پرسش برای شما پیش می آید که:

شرکت ما در حال حاضر، قادر به انجام ثبت شرکت در کدام کشورها از منطقه شینگن می باشد؟

 1. ثبت شرکت در ایتالیا (اخذ اقامت ایتالیا)
 2. ثبت شرکت در اسلوونی (اخذ اقامت اسلوونی)
 3. ثبت شرکت در یونان (اخذ اقامت یونان)
 4. ثبت شرکت در پرتقال

ثبت شرکت در ایتالیا

ایتالیا، یکی از کشور های عضو پیمان شینگن و یکی از مهم ترین کشور های اتحادیه اروپا است.

در حالی که برخی از زمینه های تجاری به وضوح بیشتر از سایر بیزینس ها مورد توجه است، کشور ایتالیا دارای یک سیاست باز و آزاد برای سرمایه گذاران خارجی در همه زمینه ها است. ایتالیا محل تولد بسیاری از مارک های مشهور و لوکس در جهان است.

دولت ایتالیا برای شرکت های خارجی که مقدار مشخصی را در این کشور سرمایه گذاری می کنند انگیزه های خاصی را فراهم می کند. برخی از مهمترین بخش های سرمایه گذاری خارجی عبارتند از: گردشگری، صنایع غذایی، کشاورزی، تولید و بخش املاک و مستغلات.

موقعیت جغرافیایی این کشور به سرمایه گذاران امکان دسترسی آسان به بازار های جنوبی، مرکزی و شمال اروپا و همچنین به بندر های مدیترانه ای را می دهد. بسیاری از کسب و کارهایی که در ایتالیا شروع می شوند، در فعالیت های بازرگانی یا واردات و صادرات فعالیت می کنند.

مراحل ثبت شرکت در ایتالیا

نمایندگان ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند در سراسر مراحل ثبت شرکت در ایتالیا شما را یاری کنند. اولین گام برای ثبت شرکت در ایتالیا تهیه مدارک مورد نیاز است. مدارکی مانند:

 • شروط و مقررات مربوط به مشارکت
 • نمونه امضا های مدیران شرکت
 • مدارک تحصیلی
 • سایر مدارک

همچنین شما باید برای ثبت یک شرکت، یک حساب بانکی ایجاد کنید، به طوری که حداقل سرمایه مورد نیاز را در این حساب سپرده گذاری کنید.

هزینه های راه اندازی کسب و کار بر اساس نوع شرکت و مواد و تجهیزات مورد نیاز برای هر فعالیت تجاری خاص، می تواند متفاوت باشد.

شرکت شما همچنین به یک حسابدار نیاز دارد که اطمینان حاصل کند که کار شما با الزامات حسابداری در کشور ایتالیا مطابقت دارد. کارشناسان شرکت ما با ارائه خدمات حسابداری به صورت حرفه ای، می توانند به شما کمک کنند.

ثبت شرکت در ایتالیا

اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت در ایتالیا

هر دو سرمایه گذار، چه داخلی و چه خارجی، برای ثبت شرکت در اروپا (ایتالیا) باید آماده سازی اسناد زیر را در نظر بگیرند:

 • اطلاعات شخصی آن ها شامل: کارت شناسایی یا گذرنامه، اسناد اصلی مورد نیاز هستند؛
 • در مورد شرکت های خارجی، گواهی ثبت نام و اسناد پیوست نیز مورد نیاز است؛
 • در مورد شرکت های ایتالیایی، اسناد تآسیس شرکت مورد نیاز است. که توسط یک دفتر اسناد رسمی در ایتالیا تهیه خواهد شد؛
 • بسته به نوع شرکت، مدارک دیگری نیز می توانند مورد نیاز باشند.

ما می توانیم به سرمایه گذاران خارجی کمک کنیم که مقررات ثبت شرکت های جدید را تهیه کرده و به تآیید کشور مقصد برسانند.

انواع شرکت ها (ثبت شرکت ها) در ایتالیا

 • شرکت های با مسولیت محدود، که شامل شرکت های ساده و محدود هستند؛
 • شرکت های سهامی، که همچنین به عنوان شرکت های سهامی عام شناخته می شوند؛
 • مشارکت عمومی، که باید حداقل شامل 2 عضو به عنوان شریک باشد؛
 • مشارکت محدود، که باید توسط یک شریک عمومی و یک شریک محدود تشکیل شود؛
 • تعاونی، که دقیقا یکی از انواع شرکت نیست، بلکه بیشتر سازمان هایی است که توسط افرادی که می خواهند در صنعت کشاورزی فعالیت کنند؛
 • مالکیت فردی، که ساده ترین نوع کسب و کار در ایتالیا است.

شرکت سهامی محدود(شرکت های با مسولیت محدود)، نوعی از کسب و کار و ثبت شرکت در ایتالیا است که توسط سرمایه گذارانی که مایل به ایجاد یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستند، ترجیح داده می شود. این نوع از ثبت شرکت، محبوب ترین فرم کسب و کار در ایتالیا است.

شرکت جدید ثبت شده در ایتالیا توسط یک مدیر یا هیئت مدیره که از مقررات شرکت پیروی می کند، اداره می شود.

مسائل مالی توسط حسابرسان قانونی مدیریت خواهند شد و نمایندگان مسئول کسب و کار مالی لیستی از صورت های مالی و توازن را حفظ خواهند کرد.

شرکت های سهامی (دومین مورد) توسط سرمایه گذارانی انتخاب می شوند که می خواهند کسب و کار بزرگ را انجام دهند. حداقل سرمایه ثابت برای این نهاد قانونی 50.000 یورو است و حداقل یک چهارم از این مبلغ باید پس از الحاق شرکت، پرداخت شود.

شرکت سهامی توسط یک مدیر یا هیئت مدیره اداره می شود. مسئولیت سهامدار محدود به تعداد مشارکت های انجام شده در سرمایه است.

فرم های کسب و کار در دسترس برای شرکت های خارجی در ایتالیا

شرکت های خارجی برای ثبت شرکت در اروپا (ایتالیا) با ثبت هر کدام از ساختار های زیر مورد تشویق واقع می شوند:

 • شعبه هایی که نهاد های حقوقی آن به طور کامل به شرکت مادر وابسته هستند؛
 • دفاتر شاخه های نور که فقط در ایتالیا وجود دارد و اجازه انجام فعالیت های خاصی را به شما می دهد.
 • شرکت های تابعه که نهادهای مستقل هستند، می تواند به عنوان شرکت های دارای مسئولیت محدود ایجاد شوند؛
 • دفاتر نمایندگی که نهادهای قانونی نیستند اما می توانند به شرکت های خارجی کمک کنند، اگر بازارهای ایتالیایی برای آن ها مناسب باشد.

مشاوران ثبت شرکت ما در ایتالیا می توانند به نمایندگان شرکت های خارجی کمک کنند که ساختار مناسب خود را برای شرکت هایشان انتخاب کنند.

ثبت شرکت در اسلوونی

آیا شما مایل به ثبت شرکت در اروپا هستید و همچنان گزینه های خود را در کشور های مختلف بررسی می کنید؟ اجازه دهید که ما کمی بیشتر درباره روش ثبت شرکت در اسلوونی به شما عزیزان توضیح دهیم.

ثبت شرکت در اسلوونی

مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

اسلوونی، یکی از کشور های زیبا و خوش آب و هوا در قلب اروپا و یکی از کشور های عضو شینگن است. با مطالعه سایر مقاله های ما در خصوص کشور اسلوونی، می توانید با این کشور بیشتر آشنا شوید.

آنچه که شما باید قبل از ثبت انجام دهید:

قبل از پروسه ثبت شرکت در اروپا (کشور اسلوونی)، باید اسناد خاصی داشته باشید. این اسناد گواهی نامه عدم سوء پیشینه ثبت شده در کشور اسلوونی و شماره مالیاتی اسلوونیایی(Slovenian tax number) هستند که باید برای همه بنیانگذاران و مدیران شرکت تهیه شود. اگر زمان لازم برای کسب آن را نداشته باشید و یا هر مشکل دیگری برای تهیه آن داشته باشید، ما می توانیم بر اساس وکالت آن را به شما ارائه دهیم.

در مرحله دوم، شما باید نام شرکت آینده خود را انتخاب کنید. نام انتخاب شده، نمی تواند یکسان یا شبیه به یک شرکت موجود در اسلوونی باشد. قبل از ثبت شرکت ما می توانیم این موضوع را برای شما بررسی کنیم که آیا نامی که دوست دارید هنوز در دسترس است تا آن را برای شما رزرو کنیم؟

همچنین شما باید فعالیت های شرکت آینده تان را مشخص کنید. اگر در این مورد تردید دارید، مرجع ما، که شما را در روش ثبت نام راهنمایی می کند، به شما توصیه می کند که کدام فعالیت را انتخاب کنید. شما می توانید قبل از روند ثبت شرکت در اسلوونی با ما مشورت کنید.

همچنین شرکت شما، به یک آدرس کسب و کار نیاز دارد. اگر شما در اسلوونی حضور ندارید، ما می توانیم آن را به شما ارائه دهیم. پست های شما را دریافت کنیم، آن را اسکن کنیم و از طریق ایمیل آن را به شما ارسال کنیم!

ما می توانیم تمام اسناد لازم را قبل از ثبت شرکت در اسلوونی برای شما تهیه کنیم. در مورد هیچ چیز نگران نباشید، به اسلوونی سفر کنید و با کارشناسان ما ملاقات داشته باشید تا شما را در امر ثبت شرکت و در نهایت مهاجرت، کمک و راهنمایی کنند.

روز ثبت نام:

شما می توانید شرکت خود را در دفاتر مورد نظر در پایتخت اسلوونی، شهر لیوبلیانا، ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام، شما باید برای باز کردن یک حساب بانکی برای کسب و کارتان، به بانک بروید. ما می توانیم یک نشست را در یکی از بانک های اسلوونی برگزار کنیم. اگر به پشتیبانی زبان نیاز دارید، نماینده ما می تواند شما را همراهی کند.

اقدامات پس از ثبت نام:

با استفاده از روش ثبت شرکت، شما به اسلوونی سفر تجاری خواهید داشت. اگر با قانون، مالیات و دیگر مسائل مربوط به مهاجرت آشنا نباشید، ممکن است با مشکل مواجه شوید. بنابراین ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

ما حسابداران، مشاورین مالیاتی و حقوقی را در اختیار داریم که می توانند در مسائل بسیاری به شما کمک کنند و به تمام سوالات شما پاسخ دهند. همچنین می توانیم به شما کمک کنیم که اجازه کار و اقامت خود و همچنین اعضای خانواده تان را در کشور زیبای اسلوونی به دست آورید.

لازم به ذکر است که در شرایط کنونی کشور ما و با اعمال تحریم ها علیه کشور ما، کلیه امور مربوط به ثبت شرکت از مراحل اولیه گرفته تا روز ثبت نام، از راه های عادی و ساده تقریبا غیر ممکن است!

انواع شرکت ها (ثبت شرکت ها) در اسلوونی

انواع اشخاص حقوقی که ممکن است در اسلوونی باز شوند عبارتند از:

 • شرکت های با مسولیت محدود
 • مشارکت عمومی
 • مشارکت محدود
 • مشارکت های محدود با سهام

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات در رابطه با اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا، می توانید با گرفتن وقت قبلی به یکی از دفاتر ما مراجعه کنید.

توسط | 2020-04-26T13:33:19+04:30 22nd نوامبر, 2018|ثبت شرکت و امور تجاری|24 دیدگاه

24 دیدگاه‌ها

 1. Asal 24/12/2018 at 9:19 ب.ظ پاسخ

  مهاجرت از طریق ثبت شرکت هزینه اش چقدر میشه؟

  • admin 25/12/2018 at 1:05 ب.ظ پاسخ

   لطف کنید با شماره ثابت ۰۲۱۲۲۱۸۰۵۵۱ یا تلفن همراه ۰۹۱۲۸۴۰۱۰۳۵ تماس بگیرید

 2. لطیفی 24/02/2020 at 1:50 ب.ظ پاسخ

  آیا تمامی مراحل ثبت شرکت کاملا قانونی انجام میشه؟

  • admin 01/03/2020 at 11:47 ق.ظ پاسخ

   بله

 3. mohamad 24/02/2020 at 1:52 ب.ظ پاسخ

  kole proseye anjame kar ta daryafte karte eghamat cheghadr zaman mibare?

  • admin 01/03/2020 at 11:49 ق.ظ پاسخ

   مدت زمان انجام پروسه برای کشور های مختلف متفاوت است. اما کمترین زمان مربوط به کشور اسلوونی است که حدود ۶ ماه زمان می برد.

 4. morteza 24/02/2020 at 3:46 ب.ظ پاسخ

  salam, asantarin rahe sabte sherkat dar oroopa az tarighe kodam keshvar soorat migirad?

  • admin 01/03/2020 at 11:57 ق.ظ پاسخ

   در حال حاضر ثبت شرکت در اسلوونی ارزان ترین و آسان ترین راه اخذ اقامت اروپا است. اما سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و خرید بیزینس آماده و همچنین تمکن مالی نیز توسط ما برای سایر کشورهای عضو شینگن قابل انجام است.

 5. فاطمه 24/02/2020 at 3:48 ب.ظ پاسخ

  سلام، آیا انجام کار به صورت تضمینی هستش؟ شما چطور تضمین می کنید؟

  • admin 01/03/2020 at 11:58 ق.ظ پاسخ

   نمونه کارهای موجود در شرکت که بسیاری از آن ها مربوط به چند هفته گذشته هستند گویای انجام کار توسط تیم ما هستند.

 6. امین محمدی 03/03/2020 at 3:35 ب.ظ پاسخ

  سلام. من می خوام که اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت رو انجام بدم. لازمه که شخصا در کشور مورد نظر حضور پیدا کنم؟

  • admin 06/03/2020 at 9:28 ب.ظ پاسخ

   سلام. خیر برای شروع و انجام پروسه کاری نیازی به حضور شما نیست

 7. مهرداد 28/03/2020 at 3:42 ق.ظ پاسخ

  سلام. من ۳۵ سالمه و شغل آزاد دارم. با همسر و فرزند ۷ سالم زندگی میکنم. از نظر مالی مشکلی ندارم. انجام صحیح و به موقع کار برایم ملاک اصلی است. ثبت شرکت در ایتالیا رو میتوانید برای من انجام بدهید؟

  • admin 13/04/2020 at 11:32 ق.ظ پاسخ

   سلام. بله دوست عزیز

 8. استاد نگاری 03/04/2020 at 11:57 ق.ظ پاسخ

  درود. سوال من این است که از طریق ثبت یک شرکت در اروپا، حداقل اقامت چند نفر را می توان گرفت؟ یک خانواده ۵ نفره؟ دو خانواده ۳ نفره؟

  • admin 15/04/2020 at 12:25 ب.ظ پاسخ

   سلام. این کار به صورت یک نفره نیز قابل انجام است. بله اقامت دو خانواده ۳ نفره را نیز می توان اخذ کرد.

 9. سعید 05/05/2020 at 11:26 ق.ظ پاسخ

  با توجه به تحریم ها و مسئله fatf ایا می ت انید شرکت ثبت کنید و اقامت قطعی را بگیرید ؟

  • admin 24/06/2020 at 10:22 ق.ظ پاسخ

   درود. بله دوست عزیز روند انجام کار کمی مشکل شده و ما باید روش های متعددی را به کار بگیریم اما همچنان برای ما قابل انجام است

 10. محمدرضا نجفی 03/08/2020 at 12:39 ب.ظ پاسخ

  درود. در حال حاضر امکون افتتاح حساب برای مشتریان شما وجود دارد؟

  • admin 17/08/2020 at 12:10 ب.ظ پاسخ

   سلام. این پروسه کمی مشکل و زمانبر شده اما برای ما قابل انجام است

 11. علیرضا 10/08/2020 at 10:17 ق.ظ پاسخ

  سلام. ما یه خانواده ۳ نفره هستیم که یه فرزند ۱۴ ساله داریم. هزینه ثبت شرکت برای ما چه قدره؟

  • admin 17/08/2020 at 12:03 ب.ظ پاسخ

   لطفا برای اطلاع از هزینه ها با شماره ۰۹۱۲۸۴۰۱۰۳۵ تماس بگیرید

 12. ناشناس 10/08/2020 at 10:18 ق.ظ پاسخ

  Shoma moshaveratoon raygane?

  • admin 17/08/2020 at 12:02 ب.ظ پاسخ

   سلام. بله دوست عزیز

دیدگاه خود را بنویسید