وکیل مهاجرت چه نقشی دارد؟ مهاجرت به اروپا در سال ۲۰۲۰

وکیل مهاجرت چه وظیفه ای دارد؟

افراد بسیاری بنا به دلایل متفاوت، قصد مهاجرت از کشور خود به یک کشور دیگر را دارند. در خصوص این قضیه می توانند یکی از راه های مهاجرت به اروپا (ثبت شرکت در اروپا، خرید ملک در اروپا و…) را بررسی و یا انتخاب کنند. برای این کار، بهتر است که با یک وکیل مهاجرت مشورت کرده و یا امور خود را به او بسپارند. اما وکیل مهاجرت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چگونه می توانیم به یک وکیل مهاجرتی دسترسی داشته باشیم؟ goldeninvest شما را در پاسخ دادن به این سوالات و هر آن چه که لازم است بدانید راهنمایی می کند. همراه ما باشید.

نقش وکیل مهاجرت

نقش وکیل مهاجرت در مقایسه با دیگر وکلا تا حدودی منحصر به فرد است.

در اکثر موارد، وکیل مهاجرت زمان خود را برای کمک به افرادی که مشکلات مربوط به امور مهاجرتی دارند، صرف می کنند.

اکثر افراد وقتی که نیاز به کمک در ارائه درخواست برای مهاجرت، ویزا یا گرین کارت را دارند وکلای مهاجرت را استخدام می کنند.

این قضیه به طور ویژه هنگامی صورت می پذیرد که فرد قادر به درک کامل شرایط مختلف در قانون مهاجرت نیست.

وکیلان خبره با بررسی پرونده مهاجرت شما می گویند که آیا کشوری که برای مهاجرت انتخاب کرده اید مناسب برای شرایط فعلیتان هست یا خیر. آن ها به دلیل داشتن تجربه ی زیاد می توانند تشخیص دهند که آیا تصور شما از مکانی که می خواهید برای همیشه در آن زندگی کنید درست و مطابق واقعیت هست یا خیر.

وکیل مهاجرتی

شرایط اخذ اقامت دائم را از وکیلتان جویا شوید و یا اگر بدون مشاوره اقدام می کنید، در صورت مناسب بودن کشور مقصد باید کاملا با شرایط و قوانین اخذ اقامت، تحصیل و کار آشنا باشید.

شرایط اقامت در هر کشوری متفاوت است و به هیچ وجه نباید این موضوع را فراموش کنید.

شما با مراجعه به دفاتر مهاجرتی و یا موسسات حقوقی، می توانید به وکلا دسترسی پیدا کنید.

مهاجرت به اروپا دارای تاریخ طولانی است اما در اواخر قرن بیستم به طور چشمگیری افزایش یافت. به ویژه کشور های اروپای غربی، پس از جنگ جهانی دوم و بسیاری دیگر از کشور های اروپایی امروز، رشد زیادی در مهاجرت داشته اند.

در قرن معاصر، مهاجرت به اروپا سرعت و مقیاس شتاب بیشتری گرفت.

مهاجرت از خارج از اروپا به کشورهای اروپایی

برخی از محققان ادعا می کنند که افزایش مهاجرت از دهه 1980 به دلیل نابرابری جهانی بین کشورهای فقیر و غنی است.

در ماه مه سال 2009، کمیسیون اروپا، blue card اتحادیه اروپا را به تصویب رساند.

تا کارکنان و کارگران ماهر از کشورهای جهان سوم، بتوانند در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند.

البته راه های متفاوتی برای کسب قانونی اقامت اروپا وجود دارد.

از هر طریقی که بخواهید اقدام کنید، همواره نیازمند راهنمایی ها و کمک های یک وکیل مهاجرتی خواهید بود.

البته لازم به ذکر است که در این زمینه موسساتی وجود دارند که قادر به انجام کار نبوده و با کلاه برداری های خورد و کلان پول های زیادی را به جیب می زنند!

برای یافتن یک موسسه و در ادامه آن وکیل خوب و خبره مدرک موسسه را بررسی کنید.

سپس می توانید از موسسه مورد نظر بخواهید که نمونه کارهای پیشین موسسه خود را به شما نشان دهند و حتی می توانید درخواست کنید که با مشتریان پیشین مکالمه تلفنی داشته باشید.

اعتماد و اطمینان از انجام کار، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وکیل مهاجرتی کیست

مهاجرت اروپایی ها در داخل اروپا

در نتیجه موافقتنامه شینگن 1985، سفر آزاد در اروپا وجود دارد.

شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و خانواده هایشان حق دارند که به دلیل تابعیت، در هر جای اتحادیه اروپا زندگی کنند و درهر جای اتحادیه اروپا کار کنند، اما شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا یا کشورهای غیر اروپایی این حقوق را ندارند. مگر اینکه آنها اجازه اقامت طولانی مدت اتحادیه اروپا را داشته باشند. و یا اعضای خانواده آن ها شهروندان اتحادیه اروپا باشند.

با این وجود، همه دارندگان مجوز اقامت معتبر یک کشور شینگن دارای حق دسترسی نامحدود برای سفر درون منطقه شینگن فقط برای اهداف توریستی و تا سه ماه هستند.

در دهه 1990 تعداد زیادی از مهاجران در کشورهای اروپای غربی به خصوص در اسپانیا، یونان، آلمان، ایتالیا، پرتغال و انگلستان، از ایالت بلوک شرق سابق آمده اند.

الگو های مهاجرتی خاصی وجود دارد که جغرافیا، زبان و فرهنگ نقش مهمی در آن دارند.

به عنوان مثال، لهستانی های بسیاری وجود دارد که به انگلستان، ایرلند و یا ایسلند نقل مکان کرده اند، در حالی که رومانیایی ها و همچنین بلغاری ها، اسپانیا و ایتالیا را انتخاب کرده اند.

بسیاری از مهاجرانی که از لهستان به انگلستان نقل مکان کرده بودند، پس از بحران جدی اقتصادی در انگلیس، به لهستان بازگشته اند.

با این وجود، حرکت آزاد جوامع اتحادیه اروپا در حال حاضر یکی از جنبه های مهم مهاجرت در اتحادیه اروپا است.

یکی دیگر از روند های مهاجرت این است که اهالی اروپای شمالی در حال حرکت به جنوب اروپا هستند.

مقامات بریتانیایی بر این باورند که جمعیت شهروندان بریتانیایی که در اسپانیا زندگی می کنند بسیار بیشتر از آمار رسمی اسپانیا است و آن ها معتقدند که جمعیت مهاجران حدود 1000000 نفر را تشکیل می دهد و 800 هزار نفراز آن ها به طور دائم در اسپانیا زندگی می کنند.

به گفته Financial Times، اسپانیا هدفمندترین مقصد برای اروپای غربی است برای کسانی که قصد دارند از کشور خود نقل مکان کنند.

وکیل مهاجرتی

شرکت ما با داشتن وکلای خبره در خارج از کشور، می تواند امور مربوط به مهاجرت شما را از راه های مختلف ارجمله ثبت شرکت در اروپا، خرید ملک در اروپا، خرید بیزینس آماده در اروپا و … انجام دهد و شما را تا دریافت کارت اقامت اروپا همراهی کند. با ما در ارتباط باشید

توسط | 2020-04-22T13:03:36+04:30 17th نوامبر, 2018|ثبت شرکت و امور تجاری|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید