۱۰ کشور برتر برای کار و زندگی در اروپا

کار و زندگی در اروپا – بهترین کشورها برای کار و زندگی در اروپا کدامند؟

بهترین کشورها برای کار و زندگی در اروپا کدامند؟ بر اساس یک مطالعه که اخیرا صورت گرفته، بر اساس مطالعه یک وب سایت مقایسه اعتبار مبتنی برکشور انگلستان، کشورهای اسکاندیناوی (شامل قلمروهای اصلی نروژ و سوئد و دانمارک و قسمت شمالی فنلاند) به طور پیوسته برآوردهای بسیار خوبی از تعادل کار و زندگی را به دست می آورند. و پس از آن و در رتبه بعدی، کشورهای دیگر در سرتاسر قاره قرار می گیرند.

با توجه به عواملی مانند: متوسط ساعت کاری در روز، زمان اختصاص داده شده به تفریحات و کل تعطیلات، در اینجا 10 کشور برتر اروپا را به شما معرفی می کنیم. شمارش معکوس! با گلدن اینوست همراه باشید.

بهترین ها در کار و زندگی در اروپا:

  1. بلژیک

احساس می کنید که در محل کار شما بیش از حد به شیوه زندگی شخصی شما پی می برند؟ به بلژیک بروید! کارگران در اینجا به طور متوسط از 6.8 ساعت از اوقات فراغت در روز لذت می برند و روزانه 7.4 ساعت کار برای آن ها آسان تر می شود.

ساکنان محلی زمان زیادی برای بودن در کنار خانواده شان دارند، هر شب برای شام به خانه می آیند و در طول تابستان و تعطیلات مدرسه یک ماه کامل می توانند در تعطیلات باشند.

 

کار و زندگی در اروپا

  1. اتریش

نهمین کشور از بهترین کشور ها برای کار و زندگی در اروپا، کشور اتریش است. به جز جمعه ها، زمانی که کارکنان تشویق می شوند می توانند ساعت 3 ظهر به خانه بروند.

این کشور یکی از بهترین ها در دنیا برای افرادی است که به دنبال جابجایی هستند. بر اساس یک مطالعه اخیر، 80 درصد از مهاجران در اتریش گفته اند که تعادل کار و زندگی آن ها از زمان حرکت به اتریش بهبود یافته است (در مقایسه با 53 درصد میانگین جهانی).

زندگی در اروپا

  1. آلمان

دولت آلمان قوانین متعددی دارد تا این اطمینان برایش حاصل شود که شهروندان خود را از دست نمی دهد. قانون بسته شدن فروشگاهشان (یا Ladenschlussgesetz) و زمانی که فروشگاه ها هر روز باز و بسته می شوند، بسیار دقیق است. زیرا بیشتر مکان ها در ساعت 6 عصر خاموش می شوند و همچنین در روزهای یکشنبه باز نمی شوند.

همچنین مقررات ساعت کاری (Arbeitszeitgesetz) می گویند که شما نمی توانید بیش از 48 ساعت در هفته کار کنید و یا در یکشنبه یا تعطیلات ملی مشغول به کار باشید.

زندگی در اروپا

  1. لوکزامبورگ

کار در روزهای یکشنبه در لوکزامبورگ غیرقانونی است (به استثنای مشاغل نگهداری و امنیت) که این محدودیت دولتی را کاملا می توانند پشت سر بگذارند.

این کشور همچنین در بخش های خواب و تعطیلات خوب عمل می کند و شهروندان به طور متوسط 7 ساعت در شب چشم بر هم می گذارند. و حداقل از پنج هفته مرخصی سالانه، علاوه بر تعطیلات ملی، لذت می برند.

بهترین کشورها

  1. اسپانیا

ششمین کشور از بهترین کشور ها برای کار و زندگی در اروپا، کشور اسپانیا است. یک کشور با خواب نیمروز (اثبات شده که افزایش فشار خون باعث افزایش بهره وری می شود). اگر به دلیل دیگری برای یافتن اشتغال در اسپانیا نیاز دارید، پاداش سالانه 30 روزه چطور است؟

بهترین کشورها برای کار و زندگی

  1. فرانسه

همانند کشور اسپانیا، شهروندان این کشور بیشتر وقت خود را (9.3 ساعت در روز) را به اوقات فراغت و آرامش اختصاص می دهند. شاید به همین دلیل است که کافه ها به طور پیوسته پر از افرادی با سیگار یا نوشیدنی هستند؟!

در سال 2017، فرانسه همچنین یک قانون را تصویب کرد که به کارکنان اجازه می دهد “حق قطع” ایمیل های کاری بعد از ظهر را داشته باشند.

کار وزندگی در اروپا

  1. فنلاند

در نگاه اول، ساعت کار در فنلاند بسیار شبیه است به آنچه که در ایالات متحده است، دوشنبه تا جمعه، 8 ساعت در روز. تایم ناهار آنها یک تا دو ساعت طول می کشد. فراموش نکنید که این کشور به شهروندان خود چهار روز “روز طبیعت” اختصاص داده است تا روز تولد خود را در خارج از کشور جشن بگیرند.

کشور فنلاند

  1. هلند

و اما سومین کشور از بهترین کشورها برای کار و زندگی در اروپا، کشور هلند است. اگر چه هلند به کارگران  فقط 9 روز تعطیلات در هر سال می دهد، آن را با كوتاه ترین هفته کاری در میان همه كشورهای مورد نظر (30.3 ساعت کار در هفته) جبران می كنند.

کشور هلند

  1. سوئد

ما در حال حاضر به سوئدی ها حسادت می کنیم و زندگی کاری آن ها یکی از دلایل اصلی است! در ابتدا “فیکا” وجود دارد، یک قهوه صبحگاهی صبحانه با شیرینی که در ادارات کار خود را متوقف می کنند تا هر روز در ساعت 11 صبح از آن لذت ببرند.

کشور سوئد

  1. دانمارک

دانمارک تعادل حقوق و دستمزد را نسبت به هزینه زندگی به خوبی حفظ می کند. و میانگین ساعات کاری روزانه 6.6 ساعت در روز و ساعت های اوقات فراغت 8.8 ساعت درروز است. طبق گزارش U.S. News & World، کشور دانمارک بهترین کشور در جهان برای رشد و ترقی کودکان است. هم مادران و هم پدران، حق گرفتن 23 هفته مرخصی بعد از تولد فرزندشان را دارند. به علاوه مادران چهار هفته مرخصی اضافی قبل از تاریخ متولد شدن کودک را دریافت می کنند.

دانمارک-کشور دانمارک

ما همراه شما خواهیم بود و از طریق روش ثبت شرکت در اروپا یا سایر روش های کسب افامت اروپا، امکان زندگی در بهترین کشورهای اروپایی را برای شما فراهم می کنیم.

توسط | ۱۳۹۸-۶-۲ ۱۳:۴۴:۴۸ +۰۰:۰۰ ۲۷ام آبان, ۱۳۹۷|ثبت شرکت و امور تجاری|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید