راه های سرمایه گذاری در اروپا در سال ۲۰۲۰

سرمایه گذاری در اروپا

هدف از سرمایه گذاری در اروپا، می تواند افزایش سرمایه و همچنین کسب درامد به صورت یورو باشد. که با توجه به سقوط قیمت ریال، احتمالا خودتان از ارزش این قضیه آگاهی کافی را دارید! اما مهم تر از آن، کسب اقامت اروپا و منطقه شینگن است که برای ما ایرانی ها، هر چقدر که زمان میگذرد، خواستنی تر شده و پروسه آن نیز مشکل تر می گردد.

مزایای زندگی در اروپا نیز روشن است. داشتن امنیت اقتصادی، بهره مندی از خدمات درمانی، تجارت در اروپا، سیستم آموزشی عالی با کیفیت بالا و در کل، کیفیت بالای زندگی در تمامی جوانب، تنها تعداد کمی از چندین مزیت سرمایه گذاری در اروپا و در واقع کسب شهروندی اروپا است.

سرمایه گذاری در اروپا

سرمایه گذاری در اروپا به چه شکل امکان پذیر است؟

سرمایه گذاری در اروپا از طریق ثبت شرکت

در این شکل از سرمایه گذاری، با پرداخت مبلغی معقول و مورد قبول از جانب شما، برای شما اقدام به ثبت شرکت می کنیم. این روش، روشی بسیار امن، مطمئن، بی دردسر و نسبتا کم هزینه برای کسب اقامت اروپا است.

با تکمیل پروسه کاری که حدودا 6 ماه به طول می انجامد، شما اقامت موقت اروپا (شینگن) را به دست خواهید آورد و قادر خواهید بود که بدون داشتن ویزا، به کل اروپا (منطقه شینگن) سفر و رفت و آمد کنید.

شما می توانید در اروپا بیزینس خود را استارت بزنید و از این طریق کسب درامد کنید. برای مثال می توانید یک رستوران، آرایشگاه و … راه اندازی کنید و مشغول به کار شوید.

نکته قابل توجه این است که نیازی به حضور شما در کشور مورد نظر نیست و می توانید بدون نیاز به زندگی در اروپا، پاسپورت اروپایی خود را کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید مقاله ثبت شرکت در اروپا را مطالعه کنید.

البته یک سری مسائل و جزئیات در این رابطه وجود دارد که شما می توانید با دفتر ما تماس حاصل کنید و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید. همچنین می توانید از منشی وقت بگیرید و به صورت حضوری سوالات خود را مطرح کنید.

انواع ثبت شرکت در اتریش

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید بیزینس آماده

خرید بیزینس آماده، نسبت به ثبت شرکت، یک سری مزایا دارد.

  1. در این حالت، شما بدون استرس و دردسر، صاحب کار و بیزینس خواهید بود.
  2. با ارائه مدارک معتبر شما را از سود دههی و سوابق بیزینس آگاه خواهیم ساخت.
  3. در زمان شما صرفه جویی می شود.

شرکت ما ضمن داشتن وکلای خارجی، شما را در خرید بیزینس آماده و فعال یاری می کند.

پیشنهادهای فعلی و موجود این موارد هستند:

  • باشگاه اسب سواری
  • سالن آرایش زیبایی
  • یکی از شعبه های برگر کینگ (یک برند فست فود محبوب و معروف)
  • یک هاستل لوکس

و البته پیشنهادات فراوان دیگری که در صورت علاقه به شما معرفی خواهیم کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با دفتر ما تماس حاصل فرمایید.

جاذبه های اسلوونی

سرمایه گذاری در اروپا از طریق واردات و صادرات به اروپا

شرکت ما، مایل به همکاری با شما عزیزان در امر صادرات به اروپا و واردات از اروپا می باشد. تماس بگیرید!

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک

همانطور که در سایر مقاله ها به این قضیه اشاره کردیم، سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک، پر هزینه تر از سایر روش ها است اما این روش نیز طرفداران خود را دارد.

برای مثال، کسب اقامت کشور یونان از این طریق، برای یک خانواده حداقل 250 هزار یورو هزینه دارد. اما اخذ اقامت از طریق خرید ملک برای بسیاری از کشورها انجام شدنی نیست و منجر به کسب اقامت موقت اروپا و در انتها پاسپورت اروپایی نخواهد شد.

کدام کشور برای سرمایه گذاری در اروپا مناسب تر است؟

سرمایه گذاری در هر کدام از کشورهای منطقه شینگن برای شما کاربردی است و شما را به اهدافتان می رساند. اما با توجه به هزینه ها و سایر شرایط مورد نیاز، ما به شما کشورهای اسلوونی، یونان، پرتقال و ایتالیا را پیشنهاد می کنیم.

اسلوونی کشوری است که عضو اتحادیه اروپا، شینگن و ناتو است. کشوری بسیار زیبا در بهترین منطقه اروپا و با بهترین طبیعت است که برای آشنایی بیشتر با این کشور زیبا، شما را به خواندن مقاله های مربوط به کشور اسلوونی دعوت می کنیم. کلیک کنید!

اقامت اسلوونی

از این که باز هم با تیم گلدن اینوست همراه بودید از شما سپاس گذاریم. لطفا سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

توسط | 2020-05-17T15:57:13+04:30 5th ژانویه, 2019|خرید بیزینس آماده در اروپا|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید