بهترین کشور برای مهاجرت آپدیت ۲۰۲۰

لیست بهترین کشورها برای مهاجرت:

مهاجرت از یک کشور به کشوری دیگر، بسیار هیجان انگیز است و تغییر بزرگی در زندگی محسوب می شود اما مسئله این است که بهترین کشور برای مهاجرت کدام است و بهتر است که چه کشوری را برای زندگی انتخاب کنید؟ معیار های زیادی از جمله قیمت ها، امنیت، آرامش و… در تصمیم شما تاثیر دارند ما در این مقاله سعی در کمک به شما جهت انتخاب بهترین کشور را داریم.

1.سوئد

سوئد یکی از بزرگترین کشور های اروپایی است که تنوع زیادی در طبیعت و همچنین آب و هوای بسیار خوبی دارد. سوئد یک کشور کم جمعیت است که با خط ساحلی بلند، جنگل های گسترده و دریاچه های متعدد شناخته شده. از لحاظ سطح، قابل مقایسه با اسپانیا، تایلند و ایالت کالیفرنیا است.

مرز های سوئد از سال 1905 بدون تغییر بوده و کشور از سال 1814 در جنگ نبوده است. سوئد به عنوان بهترین کشور جهان برای مهاجران رتبه بندی شده است و در رتبه بندی بالاتری نسبت به کانادا و سوییس قرار دارد. تصمیم سوئد برای گرفتن تعداد زیادی پناهنده جمعیت آن را بسیار تغییر داد به طوری که مهاجران حدود 10 درصد از 9.8 میلیون نفر جمعیت آن را تشکیل می دهند.

بهترین کشور برای مهاجرت

2.کانادا

کانادا با مساحت 10 میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور بزرگ جهان است. مرز کانادا با ایالات متحده آمریکا طولانی ترین مرز زمین است گرچه از لحاظ جمعیت، فقط حدود 36 میلیون نفر در آنجا زندگی می کنند که این جمعیت 4 میلیون نفر از جمعیت کالیفرنیا است. کانادا پناهگاه امن بسیاری از مهاجران است و یکی از مهاجر دوست ترین کشورهای جهان است و به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی معرفی شده.

این کشور غنی از منابع طبیعی و نفتی است و دارای برخی از بهترین دانشگاه های جهان است. این کشور دارای میزان جرم و خشونت پایین و سطح بالایی از استاندارد های زندگی است. همه این ها نکاتی هستند که این کشور را به یک مقصد عالی برای مهاجران تبدیل می کنند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با راه های مهاجرت به کانادا، می توانید مطلب مربوط به آن را مطالعه کنید.

مهاجرت به اروپا

3.سوئیس

سوئیس یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است، که در اروپا قرار دارد. سوئیس در مقیاس های مختلف عملکرد ملی، از جمله عملکرد دولت، آزادی های مدنی، کیفیت زندگی، رقابت اقتصادی و توسعه انسانی در سطح بسیار بالای جهانی قرار دارد.

سوئیس در کنار سازمان های متعدد بین المللی، از جمله دومین دفتر بزرگ سازمان ملل متحد است. جمعیت سوئیس تقریبا هشت و نیم میلیون نفر است که عمدتا روی فلات قرار دارد یعنی جایی که بزرگترین شهر ها در آن یافت می شوند: از جمله دو شهر از برترین مراکز اقتصادی جهان، زوریخ و ژنو است که هر دو در میان شهرهای برتر جهان از لحاظ کیفیت زندگی رتبه بندی شده اند.

بهترین کشور برای مهاجرت

4.امارت متحده ی عربی

چهارمین کشور از لیست بهترین کشور برای مهاجرت، کشور امارات متحده عربی است. این کشور یک ملت مالیاتی است و میزان جرم و جنایت آن بسیار کم است. این کشور ثروتمند، مردم را از سراسر جهان جذب می کند تا در آن ساکن شوند. این کشور همچنین دارای نرخ فساد کم است که باعث می شود مقصدی برای مهاجران باشد.

بهترین کشور برای مهاجرت

5.نروژ

نروژ یک کشور آرام و خالی از آلودگی است که بسیار از مهاجران استقبال می کند. کشف نفت و گاز در ساحل در دهه 1960 به تقویت اقتصادی کشور کمک کرد و امروز نروژ یکی از صادرکنندگان عمده نفت در جهان است.

در حال حاضر نروژ یک کشور با درآمد بالا است که بخش خصوصی فعال و یک شبکه امنیتی قوی دارد. تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور رایگان است. با توجه به طبیعت زیبا و آرامشی که در این کشور وجود دارد بسیاری از مردم این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.

علاوه بر این، قوانین مهاجرت در نروژ زیاد سخت نیست.

بهترین کشورها برای مهاجرت

6.فنلاند

اگر آرامشی که در کانادا و ایسلند وجود دارد برایتان کافی نیست و شما در مورد امنیت شخصی نگران هستید، نمی توانید کشوری بهتر از فنلاند را بیابید. این کشور امن ترین کشور در جهان است و در رتبه ی دوم لیست کم فسادترین کشورهای جهان قرار دارد. سیستم نظارتی فنلاند کاملا مشخص است و تقریبا هیچ فساد اداری وجود ندارد همراه با سطح بالایی از زندگی و سطح برجسته آموزش و پرورش.

فنلاند دارای یکی از پرطرفدارترین شهرهای جهان یعنی پایتخت آن هلسینکی است. فنلاند را به عنوان یک مقصد محبوب برای خارجی هایی که طبیعت یخی را دوست دارند، در نظر بگیرید.

7.اسپانیا

یکی از خواستنی ترین و زیباترین کشور های عضو شینگن، اسپانیا است. این کشور از چندین “جامعه” نیمه مستقل تشکیل شده است. جمعیت زیادی از مهاجران در اسپانیا زندگی میکنند که از کشور هایی همچون رومانی، آرژانتین، اکوادور، بریتانیا، آلمان، فرانسه و مراکش آمده اند. فرهنگ پرافتخار و تنوع فرهنگ اسپانیا مهاجران را از سراسر جهان جذب می کند.

بهترین کشور برای مهاجرت

8.استرالیا

استرالیا کشوری دوست داشتنی برای بریتانیایی هایی است که تمایل به مهاجرت دارند و همچنین مهاجران زیادی را از بسیاری از کشورهای دیگر به دلیل آب و هوای عالی، آرامش و کیفیت عالی زندگی جذب می کند و جای تعجبی ندارد که سه شهر بزرگ استرالیا (ملبورن، پرت، آدلاید) بهترین شرایط زندگی را در جهان دارند.

استرالیا که 24 میلیون نفر جمعیت دارد کشوری ثروتمند است که حضور گسترده در سازمان های بین المللی، حقوق شهروندی سازمانی، فرصت برای کارآفرینان، ثبات اقتصادی و بخش خدمات عمومی دارد. علاوه بر در دسترس بودن کار، استرالیا دارای جمعیت زیادی از انگلیسی زبانان است و یک محیط امن و شاد را برای مهاجران و ساکنانش رقم می زند.

بهترین کشورها برای مهاجرت

توسط | 2020-05-07T14:14:34+04:30 15th دسامبر, 2018|سایر مقاله ها|یک دیدگاه

یک دیدگاه

  1. حمید 16/12/2018 at 9:31 ب.ظ پاسخ

    مطالب خوبی دارید

دیدگاه خود را بنویسید