ثبت شرکت در اوکراین و اخذ اقامت اوکراین در سال ۲۰۲۰

ثبت شرکت در اوکراین

مجوز اقامت موقت اوکراین، سندی است که به خارج از کشور صادر شده است و به شما امکان مهاجرت به اوکراین، زندگی و کار در اوکراین را در تمام مدت اعتبار آن می دهد که در ابتدای کار، با انقضای یکساله صادر می شود. ما در این مقاله به بررسی ثبت شرکت و اقامت در اوکراین خواهیم پرداخت و همچنین به طور کامل توضیح می دهیم که برای ثبت شرکت در اوکراین باید چه مراحلی را طی کنید.

ثبت شرکت در اتریش

هرکسی که به قصد ماندن در اوکراین آمده و به عنوان توریست به این کشور وارد نمی شود به مجوز نیازمند است.

این مچوز باید از طرف مقامات اوکراین صادر شود به عنوان مثال شما ویزای دعوت بر اساس ثبت شرکت در اوکراین را باید از همین طریق دریافت کنید.

این مجوز با ویزای استاندارد متفاوت است زیرا به دارنده اجازه می دهد روند درخواست اقامت را آغاز کند. این امر به شما امکان می دهد فعالیت تجاری، خرید ملک در اوکراین و اقامت در اوکراین را دنبال کنید.

متخصصان حقوقی گلدن اینوست می توانند به شما کمک کنند تا بر اساس شکل گیری شرکت و اشتغال به عنوان مدیر، کلیه اسناد لازم برای دریافت مجوز اقامت موقت در اوکراین را تهیه کنید. گلدن اینوست به تمامی سوالات شما در زمینه اقامت اوکراین و سایر کشورهای اروپایی پاسخ می دهد.

شرایط ثبت شرکت اوکراین

شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که مایل به ماندن بیش از سه ماه در اوکراین هستند باید ظرف 30 روز از ورود به این کشور برای کارت اجازه اقامت اقدام کنند.

درخواست باید در دفتر خارجی ها انجام شود، اما برای این کار شرکت باید از قبل ایجاد شده و شماره شناسائی اوکراینی (شماره مالیات) به دست آمده باشد.

پس از ارائه درخواست اجازه اقامت، یک نسخه تمبر از برنامه صادر می شود. کارت اقامت باید طی یک و نیم تا دو ماه صادر شود.

آیا می خواهید سایر اعضای خانواده خود را نیز به اوکراین ببرید؟

اعضای خانواده متقاضی که به مدت یک سال به طور قانونی در اوکراین بوده و مجوز اقامت یک سال دیگر را نیز دارند، می توانند برای ویزای اتحاد خانواده اقدام کنند.

در این حالت همسر و فرزندان کوچک شما (زیر 18 سال) اجازه اقامت را در همان پروسه ای دریافت می کنند که کارت اجازه اقامت شما صادر می شود و در نتیجه به همراه شما به اوکراین مهاجرت کنند. (به عنوان مثال، همسر، شریک قانونی و وابستگان، از جمله کودکان زیر 18 سال و والدین بالای 65 سال) که برای پیوستن به شما به اوکراین می آیند.

اگر می خواهید همزمان با یکی از اعضای خانواده که سن قانونی دارند درخواست دهید، توصیه می شود مراحل ایجاد شرکت و اشتغال شرکت برای بیش از یک متقاضی را دنبال کنید این بدان معنی است که اسناد شما به طور همزمان پردازش می شود و شما واجد شرایط سفر با هم هستند.

برای تهیه کلیه اسناد مورد نیاز برای پیوستن به خانواده، زمان، تلاش و پول لازم است، اما مدیران و مشاوران گلدن اینوست به شما در تهیه و جمع آوری اسناد لازم کمک می کنند.

تمدید اجازه اقامت در اوکراین

تمدید اعتبار مجوز اقامت موقت پیش بینی نشده است. مطابق ماده 19 آیین نامه صدور پروانه اقامت موقت برای تمدید انقضاء اعتبار گواهی اقامت موقت، اسناد مبادله آن باید حداکثر 15 روز کاری قبل از اتمام تاریخ انقضا آن ارسال شود.

کارشناسان حقوقی گلدن اینوست مدت هاست که در این زمینه فعالیت می کنند. تجربه ما و همکاری نزدیک با وزارت مهاجرت اوکراین به شما امکان می دهد اجازه اقامت خود را در اوکراین بدون هیچ مشکلی تمدید کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید و می توانید در این کشور ساکن شوید.

مزایای ثبت شرکت در اوکراین

مزایای بی شماری برای راه اندازی یک تجارت در اوکراین وجود دارد که از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پتانسیل عظیم منابع انسانی بویژه در زمینه های فنی
  • سطح پایین رقابت
  • سیستم مالیات ساده
  • حداقل مالیات
  • گزارش دهی آسان

نحوه ثبت شرکت در اوکراین

ukraine company registration

برای ثبت شرکت در کشور اوکراین باید مراحل زیر را طی کنید:

1- یک شماره شناسه مالیاتی دریافت کنید

اتباع کشورهای خارجی باید به صورت حضوری به سازمان امور مالیاتی مراجعه کنند و یا وکالتنامه ای را به وکیل صادر کنند همراه با همچنین ترجمه ای معتبر از گذرنامه که باید ارسال شود.

2- تهیه مدارک لازم برای ثبت شرکت

وکلای موسسه مهاجرتی به مدارک و اطلاعاتی نیازمندند: نام شرکت، نوع فعالیت تجاری، سیستم مالیات، میزان سرمایه منشور، تعداد سهامداران، نسبت سهام، آدرس و راه های ارتباطی با سهامدار، کپی گذرنامه سهامدار و غیره

3- یک آدرس تجاری برای شرکت ترتیب دهید

این آدرس می تواند آدرس دفتر و یا خانه ی شما باشد. اگر آدرسی ندارید، می توانید با هزینه 450 دلار سالانه در کیف اجاره کنید.

4- یک مدیر موقت معرفی کنید

تا زمانی که اجازه کار را در اوکراین دریافت کنید به یک مدیر موقت نیاز دارید که این مدیر موقت می تواند شخصی باشد که دارای اقامت دائم در اوکراین یا شهروند اوکراین است. اگر کسی را ندارید می توانید با هزینه 500 دلار در ماه یک مدیر موقت پیدا کنید.

5- ثبت شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در اوکراین

LLC رایج ترین نهاد حقوقی برای انجام تجارت در اوکراین است. این ثبت نام ممکن است توسط یک دفتر اسناد رسمی انجام شود، هزینه آن برای خدمات دفتر اسناد رسمی حدود 150 دلار است.

6- اجازه کار دریافت کنید

مرکز کار شهر کیف مجوز کار 3 ساله را برای صاحبان شرکت صادر می کند. هزینه دولت برای پروانه کار 3 ساله حدود 450 دلار است.

7- دریافت ویزای اشتغال نوع D

هزینه ویزا به ملیت شما بستگی دارد، اما قیمت متوسط 100 دلار است. در اینجا لیستی از اسناد ویزای اشتغال آورده شده است. برای اخذ ویزا باید در سفارت اوکراین در خارج از کشور اوکراین اقدام کنید.

8- تغییر مدیر

بنیانگذار خارجی باید چایگزین مدیر موقت شود. چنین تغییری ممکن است توسط یک دفتر اسناد رسمی انجام شود و بر اساس تصمیم جلسه سهامداران است.

9- قرارداد کار را امضا کرده و ارسال کنید

مدیران جدید و قدیمی باید قرارداد کار امضا کنند، یک نسخه از آن باید به مرکز کار که مجوز کار را صادر کرده است، ارسال شود. این امر اشتغال بیگانگان را تأیید می کند. عدم ارائه چنین مدرکی ممکن است منجر به ابطال مجوز کار شود.

10- اجازه اقامت بگیرید

اگر مجوز کار شما به مدت 3 سال باشد، می توانید مجوز اقامت 3 سال دریافت کنید. مجوز اقامت توسط اداره مهاجرت ایالتی صادر می شود.

11- آدرس ثبت نام sta در اوکراین را ثبت کنید

صاحبخانه (مالک املاک) باید به دفتر اسناد رسمی اجازه کتبی بدهد یا خود وی به مرکز اجرایی اداره بیاید.

هزینه ثبت شرکت در اوکراین

هزینه ثبت شرکت در اوکراین

انواع و هزینه های ثبت شرکت در اوکراین:

  • شرکت LLC: 9800 دلار
  • شرکت JSC : 9500 دلار
  • شعبه / دفتر نمایندگی: 8800 دلار
  • دفتر بازرگانی: 8800 دلار

اگر مایل به اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت در اوکراین هستید در تماس با ما درنگ نکنید.

برای اطلاع از تمامی راه های مهاجرت به کشور اوکراین کلیک کنید.

توسط | 2020-07-08T13:19:58+04:30 28th مارس, 2020|سایر مقاله ها, کشور اوکراین|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید