آسان ترین راههای مهاجرت به اروپا در سال ۲۰۲۰

راه های مهاجرت به اروپا

بهترین و امن ترین و آسان ترین راه مهاجرت به اروپا

برای بیشتر افراد، به خصوص خانواده ها، کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد می کنیم.

بهترین و امن ترین و آسان ترین راه مهاجرت به اروپا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سه شکل امکان پذیر است:

مهاجرت از طریق ثبت شرکت / مهاجرت از طریق خرید بیزینس آماده / مهاجرت از طریق خرید ملک

  1. مهاجرت از طریق ثبت شرکت

در مقاله ای که درباره موضوع ثبت شرکت در اروپا صحبت کردیم، مزایای کسب اقامت از این طریق را برای شما برشماردیم. مهاجرت به اروپا از این طریق، هزینه های نسبتا مناسبی دارد (ریز هزینه ها و مبالغ به صورت جزئی به شما شرح داده می شود) و مهم تر از همه، مقوله ای است که ما در آن تبحر کافی را داریم.

سرمایه گزاری در اروپا

  1. مهاجرت از طریق خرید بیزینس آماده

مهاجرت از طریق خرید بیزینس آماده در اروپا، مشابه ثبت شرکت است. با این تفاوت که شما شرکت یا همان بیزینس را به طور آماده خریداری می کنید. در این صورت

نیازی به راه اندازی کسب و کار ندارید و این بیزینس یا همان کسب و کار را زمانی خریداری می کنید که به سود دهی رسیده و خیال شما از بابت این قضیه رآسوده می گردد.

بیرینس های آماده با قیمت ها و کاربرد های متفاوت در اروپا و منطقه شینگن برای فروش موجود هستند که ما چند مورد از آن ها را به شما ارائه می دهیم.

در قسمت خرید بیزینس آماده در منوی سایت، می توانید با جزئیات این روش بیشتر آشنا شوید.

  1. مهاجرت از طریق خرید ملک

اقامت از طریق خرید ملک، برای سه کشور اروپایی یونان، اسپانیا و پرتقال امکان پذیر است. البته خرید ملک در هر کشور اروپایی ای امکان پذیر است، اما در انتها به غیر از سه کشور نام برده شده (یونان، اسپانیا و پرتقال) منجر به کسب اقامت و شهروندی در آن کشور و اروپا نمی شود.

هزینه های اقامت از طریق خرید ملک نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری سنگین تر است. برای مثال، کسب اقامت کشور یونان از این طریق، برای یک خانواده حداقل 250 هزار یورو هزینه دارد. هزینه های اسپانیا و پرتقال از این مقدار نیز بیشتر است.

سرمایه گزاری در اروپا

برای مهاجرت به اروپا و کسب اقامت قاره اروپا (منطقه شینگن) از طریق سرمایه گذاری، شرکت ما به شما مشاوره می دهد و با توجه به شرایط اقتصادی و خانوادگی و … بهترین راه را پیش روی شما قرار می دهد.

شرایط مهاجرت به اروپا

امروزه مهاجرت به اروپا به یکی از دغدغه های فکری و مهم کشور های جهان سوم به خصوص کشور ما تبدیل شده است.

مهاجران خارج از اروپا شامل پناهجویان و مهاجران اقتصادی هستند. بیشتر آن ها از کشور هایی با جمعیت اکثریت مسلمان و در مناطق جنوب و شرق اروپا (آسیای جنوب غربی)، شامل خاورمیانه بزرگ، به اروپا آمده اند. جزء کوچکی از این اقلیت ها غیر مسلمان هستند.

بر اساس گزارش عضو هيئت عالی پناهندگان سازمان ملل، سه ملیت: سوری ها (46.7 درصد)، افغان ها (9.20 درصد) و عراقی ها (9.4 درصد) ورودی بیش از یک میلیون نفری به اروپا بین ماه های ژانویه 2015 تا مارس 2016 داشته اند.

از میان مهاجرانی که در سال 2015 از طریق دریا وارد اروپا شده اند، 58 درصد مردان بالای 18 سال (77 درصد از بزرگسالان)، 17 درصد زنانی که بیش از 18 سال دارند (22 درصد از بزرگسالان) و 25 درصد باقی مانده کمتر از 18 سال سن دارند.

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل، کار، ازدواج و تولد شرایط خاص خود را دارند و برای خانواده ها، به آن صورت که باید، کاربردی نیستند. در صورت نیاز به آگاهی بیشتر، می توانید به طور جداگانه در رابطه با هر کدام از این موارد تحقیق و جست و جو کنید.

مهاجرت به اروپا

همچنین در رابطه با مشکلات مربوط به مهاجرت از طریق پناهندگی: بسیاری از این افراد با پاسخ منفی کشور مقصد مواجه شده اند. این افراد، هزینه و زمان خود را از دست داده اند. علاوه بر این، افراد با مشکلات بسیاری در کمپ های پناهندگی رو به رو خواهند شد. نداشتن امکانات مناسب و عدم رعایت بهداشت، سختی ها و فشارهای زیاد زندگی در این کمپ ها و همچنین رعایت نشدن بعضی از حقوق قانونی افراد، از این مشکلات می باشد.

از آن جایی که افراد بعد از اعلام پناهندگی، اجازه ی بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت، مجبور به تحمل این وضع آشفته خواهند بود. متاسفانه فرد با انتخاب این روش برای مهاجرت تا مدت طولانی حالت آوارگی پیدا می کند.

توسط | 2020-05-08T14:11:53+04:30 18th دسامبر, 2018|سایر مقاله ها|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید