آب و هوای کانادا | ۸ شهر کانادا با بهترین آب و هوا

آب و هوای کانادا

کشور بزرگ کانادا به طور گسترده ای با زمستان های یخ زده شناخته می شود. عرض جغرافیایی کشور کانادا، و همچنین موقعیت و محدوده کوه ها، باعث شده تا آب و هوای کانادا بسیار سرد شود. به طوری که کشور کانادا، یکی از سردترین کشورها بر روی زمین است. آب و هوای کانادا اغلب سرد و همراه با برف است. اما در واقع، آب و هوای کانادا به اندازه ی چشم اندازهای آن گوناگون است. به طور کلی، کانادایی ها، به ویژه در مناطق پر جمعیت در امتداد مرز ایالات متحده، چهار فصل بسیار متفاوت را تجربه می کنند. دماهای تابستانی روزانه می تواند تا 35 درجه سانتیگراد و بالاتر افزایش یابد، در حالی که پایین رفتن دما تا 25- درجه سانتیگراد در زمستان غیر معمول نیست. میانگین درجه حرارت در بهار و پاییز است. در این مقاله با آب و هوای کانادا بیشتر آشنا می شویم. با goldeninvest همراه باشید.

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید مقالات دیگر ما از جمله مقاله ویزای توریستی کانادا را مطالعه کنید.

تابستان

در تابستان ها چمن زارها گرم و خشک، مرکز کانادا مرطوب و سواحل معتدل است.

در کشور کانادا تابستان معمولا زود فرا میرسد و در شهرهای مرکزی و شرقی کانادایی مانند تورنتو و مونترال بیشتر باقی می ماند.

تابستان های سواحل غربی معتدل تر هستند. با رطوبت کمتر و غروب های خنک تر. مناطق شمالی کانادا، تابستان های سردتری دارند اما راحت و آفتابی هستند.

برخی از مناطق شمالی مانند وایت هورس، داوسون سیتی یا ادمونتون دارای نور روز برای 17 تا 20 ساعت هستند. اگر در تابستان به کانادا می روید، توصیه می شود که یک ژاکت سبک و برخی از لباس های بارانی را تهیه کنید.

آب و هوای کانادا

بهار

در بهار دمای هوا و فراوانی روزهای بارانی بسیار شبیه پاییز است.

در این زمان از سال گرم شدن هوا آغاز می شود اما شب ها معمولا سردند. بهار معمولا در سراسر کشور خوشایند است و در ساحل غربی کانادا زود فرا میرسد و این فصل در ونکوور و ویکتوریا بسیار متفاوت از بهار سایر مناطق کشور است چرا که هوا خیلی گرمتر است.

در ماه فوریه شاهد روییدن گل لاله و درجه حرارت بیش از 0 درجه سانتی گراد (32 درجه فارنهایت) هستیم. در دیگر نقاط کشور، بهار از ماه آوریل شروع می شود و تا ماه ژوئن ادامه می یابد. اما هرگز این فصل را تصدیق نکنید. در ماه می درکنمور آلبرتا ممکن است یک طوفان برف شدید تجربه کنید.

آب و هوای کانادا

پاییز

ما می دانیم که پاییز در بسیاری از مکان های مختلف اتفاق می افتد. پاییز در کانادا یک زمان شگفت انگیز از سال است.

در کانادای مرکزی و شرقی، هوای خنک از ماه سپتامبر از گرما و رطوبت ماه اوت امتداد مییابد و برگ درختان دگرگونی خود را شروع کرده و به رنگ های نارنجی قرمز و زرد در می آیند. بسیاری از مردم برای دیدن این پاییز دیدنی به کانادا سفر می کنند. شدت و تنوع رنگ در استان های غربی اصلا مشخص نیست، هرچند که کاج های زرد رنگ منظره های پاییزی خیره کننده ای را به ارمغان می آورند.

8 دلیل برای این که این فصل زمان درخشیدن برای کانادا است:

 1. وجود محصولات فصلی
 2. فعالیت های سرگرم کننده در فضای باز
 3. مراسم شکرگذاری در اوایل
 4. تغییر برگ ها
 5. همه چیز دلپذیر می شود
 6. زمستان به زودی فرا میرسد
 7. در دسترس بودن مواد غذایی
 8. بوی عالی

زندگی در کانادا

زمستان

آوریل معمولا آخرین برف زمستان را می بینید. زمستان ها به طور کلی سرد با دوره های برف هستند.

اگر چه مردم جنوب آلبرتا از باد خنک گرم که از کوه های راکی که از برف ها عبور می کند و آن ها را ذوب می کنند، لذت می برند.

زمستان در ساحل غربی، در شهرهای مانند ونکوور و ویکتوریا خفیف و مرطوب است. هنگامی که درجه حرارت کاهش می یابد، کانادایی ها به دلیل زیرساخت های خانه های گرم، اتومبیل ها و سیستم های حمل و نقل عمومی گرم باقی می مانند. همچنین بعضی از شهرها راهرو هایی را به ساختمان های مدارس نصب کرده اند.

بنف یا ویستلر، هر دو مقصد اسکی محبوب است که در این مناطق فصل تا پایان ماه می تمام نمی شود.

زندگی در کانادا

کدام منطقه در کانادا دارای بهترین آب و هوا است؟

وقتی درمورد آب و هوا صحبت می کنیم، کلمه “بهترین” می تواند کمی مبهم باشد. به عبارت دیگر، وقتی درمورد بهترین آب و هوا صحبت می کنیم ملاک های شخصی و ذهنی خاصی برای هر فرد جهت انتخاب بهترین آب و هوا وجود دارد. بعضی از مردم آب و هوای سرد و زمستان برفی را دوست دارند.

اما به خاطر این مقاله و لیست زیر، “بهترین” شهرها در کانادا زمانی که درمورد آب و هوا صحبت میکنیم، به شهرهایی با بالاترین درجه ی میانگین روزانه در تمام زمستان اشاره دارد.

اگر درجه حرارت -30 درجه در مونترال شما را اذیت می کند، این ها شهرهایی هستند که باید به خاطر بسپارید. این 8 شهر در رتبه بندی کانادا بهترین آب و هوا را دارند:

 1. 1.Victoria, B.C.
 2. 2.Abbotsford, B.C. …
 3. 3.Vancouver, B.C. …
 4. 4.Kewlona, B.C. Average daily max winter temperature: 1.1 C. …
 5. 5.St. Catherines, Ontario. …
 6. 6.Halifax, Nova Scotia. Average daily max winter temperature: 1.0 C. …
 7. 7.Windsor, Ontario. Average daily max winter temperature: 0.9 C. …
 8. Toronto, Ontario. Average daily max winter temperature: 0.6 C.8
توسط | 2019-08-24T14:43:28+04:30 20th نوامبر, 2018|ویزای کانادا|بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید